1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yeniyim yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Rainof tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Rainof

Rainof Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    sağlık personeli
    Yer:
    İzmir
    merhabalar.aranızda yeniyim sizlerden yorum alarak yardımcı olabileceğinizi düşündüm.
    body hariç diğer hiçbir spor dalıyla yakından uzaktan ilgilenmedim bu zamana kadar ilgi duymadım açıkçası.ha body de oturduğum ilçe açısından yapamadım.ne salon nede başka bir faliyet var.evde yapmaya çalıştım bir kaç ay ama yanlız başına olmuyor insan birilerini görmek gaza gelmek vs istiyor.tabi bıraktım haliyle.İzmirde shisarda oturuyorum.ama artık yeter sıkıldım bende vucutumu istediğim gibi yapmak istiyorum.izmir merkeze salona gidicem bir kaç zamana.24 yaşındayım 1.93 boy 98 kiloyum.çok çabuk kilo alıp verebilen bi bünyem var.111.5 kilodan sadece ekmek ve hamur işini keserek 2 ayda 98 kiloya düştüm. askerden önce 113 kiloden 71 e düşmüştüm vs.
    fotolarımı ekliyorum.merak ettiğim sabırsızlığımdandır bu vucudumu ne kadar zamanda toparlarım yani kilo veririm göbek yağlarımı eritirim.kol kanat ve göğüs kaslarımın çıkmasını daha çok istiyorum.ayda 20 25 gün falan gidebilirim salona.sizce ne kadar zamanda bu istediklerimi yaparım ? yada sizler neler önerirsiniz başlangıçta ?
    yorumlarınız için şimdiden çok çok teşekkür ederim thums:

Ekli Dosyalar:

2. Rainof

Rainof Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    sağlık personeli
    Yer:
    İzmir
    diğer bi fotoyu koymayı unutmuşum sizlere yorumlarda yardımcı olsun oda burda;)

Ekli Dosyalar:

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    zaman sölemk olmaz senn metabolzmana göre değişir sen bir basla 3 ay sonra gidişat kndini gösterir

4. Rainof

Rainof Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    sağlık personeli
    Yer:
    İzmir
    peki ben salona başlayana kadar mekik gibi çalışmalar yapayımmı evde ? yanlış çalışarak oluşacak kaslarıda yakmaktan korktuğumdan pek elleşmedim.
    mesela günde kaç mekik çekeyim salona başlayana kadar ?
    bu arada başladıktan 3 ay sonraki fotolarıda burada paylaşıcam sizlerle

5. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    mekik vs. bu hareketleri başlangıçta bırak .. günde 45 dk orta tempolu yürüyüş koşu.. ve özellikle akşam aşırı yağlı yemekleri bırak gece yatmadanda fazla yememelisin :) yürüyüş ,bisiklet koşu yapmalısın ..

şeker aşırı tuzlu yağlı yemekleri de en aza indirirsen fit bi görünüme kavuşmaman için hiç bir neden yok..

6. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bu iste sabırsızlık olmaz. Sabırlı olmak sart. Istenen hatlara ayları gectım yıllar sonucu ulasılıyor. Zaten kolay olsa, sokaklar yada plajlar saglam vucutlu adamla dolardı. Senin yol da bizimkiler gibi uzun.

7. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Madem ki bünyen kolay kilo alıp verebiliyor, sana şunu tavsiye ederim. 70 kg ' a düş. Body 'e başla. Daha sonra istediğin ideal kiloya kadar çık

8. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Bence hızlı bir şekilde salona yazıl. Yaklaşık iki ay sonrasında gelişiminle ilgili tekrar fotolarını koy, vücudunun çalışmaya olan tepkisini görerek sana tavsiye ve yönlendirmelerimizi daha sağlıklı yapabileceğimizi düşünüyorum.

9. Rainof

Rainof Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    sağlık personeli
    Yer:
    İzmir
    yorumlarınız için teşekkürler.evet en kısa zamanda salona başlamayı planlıyorum bebeğim olacak nasipse 1 ayı kaldı ;) hele o bi gelsin işleri yoluna koyayım 2 ay sonra falan salondayım sonrasında fotolarla birlikte tekrar paylaşımdayım ;)

10. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle bi durum var hiç spor yapmadığın belli ama sanırım vucudun buna müsait yapılı bir adamsın gayet etmelisin kendine gelmelisin ayrıca o bahanelerden sıyrılmalısın yalnızda adam gibi spro yapılır hemde sporun alası yapılır saygılar.

Sayfayı Paylaş