Yeniyim yardımcı olur musunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tkunlu tarafından 11 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tkunlu

tkunlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba forumda ve sporda yeniyim. Forumda biraz dolandım ama kafama takılan bazı şeyler oldu. 183 cm boy 85 kilo civarıyım şuan yağ oranım epey fazla ölçemedim daha 1-2 gün içinde spor salonuna kaydolacağım ama yaklaşık 2-3 aydır evde kendi imkanlarımla çalışıyorum mesela şınav çekemiyodum hiç şimdi 20 civarı şınav çekebiliyorum biraz güçlendim ama beslenmeme pek dikkat etmediğim için gelişim yavaşladı şimdi herşeye yeniden başlamayı planlıyorum. Beslenmeye özellikle çok dikkat edicem forumdaki beslenme programlarına baktım ama kendime uygun olanın hangisi olduğuna karar veremedim önceliğim kilo kaybımı yoksa kütle kazanmak mı olsun bilemiyorum ama çok kilo vermek istemiyorum yağ yakıp kas kazanmak istiyorum beslenme programı çalışma programı yada herhangi bir tavsiyeniz varsa dinlemeye hazırım sıkılmadan hepsini uygularım şimdiden teşekkür ederim.

2. fevzican

fevzican Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    yağ oranım epey fazla diyosan ilk önce hedefin yağları yakmak olsun youtubeda sana bi kanal tavsiye edicem aradağın tüm soruların cevabı orada mevcut kenzo karagöz yaz arat videoları izle kafana takılan olursa yine sorabilrisin bana yardımcı olurum beslenmen konusundada

3. tkunlu

tkunlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim youtube kanalınada bakıyorum hemen

4. ibrahim akın

ibrahim akın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hacı yumurta, yoğurt, peynir, süt, buğday - Mısır ekmeği ye işte abi ye ye :D

Sayfayı Paylaş