Yeniyim, Yardım Lazım..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SalihBurak tarafından 12 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle Herkese Meraba;

Hemen Konuya Giriş yapıyorum.

Ben de YavaşYavaş Formumu kaybetmeye başladım. Eskiden Daha Sportif bir Yapım vardı ama Zamanla Spordan Biraz da uzaklaştıkça Göbeğim çıkmaya başladı. Bende Bodye başlamaya Karar verdim. Amaç, Kas geliştirmek,Göbekten kurtulmak ve Kondisyon sağlamak. Sizden Yardım istiyorum.

Öncelikle bir Cardio Programı Şart çünkü Göbek Sorunum da var. Geliştirmek İstediğim Kas Grupları da Karın,Kol,Arka Kol,Bilek ve Omuz. Sizden bu Kriterler Çerçevesinde bir Program istiyorum ve ya Daha Önce yazılmış bir Linke beni yönlendirebilirsiniz.

Acilen Yardıma İhtiyacım var. Pazartesiden başlayıp Bütün Yaz Uygulamaya koyacağım.
    Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

2. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bende hemen konuya gireyim bilgilerini bana göre eksik vermişsin mesela boy kilo fiziki ölçlükerini verseydin daha uygun cevap alırdın.

ama size uygun olarak FleXoR hocamın şu onusu ola bilir.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t4738.html

3. SalihBurak

SalihBurak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beden Ölçülerimi de yazayım, 179cm Boy ve 76kg Kilo. Bel Çevrem de Lazım olabilir diye yazıyorum, 86 cm .

Sayfayı Paylaş