Yeniyim Güzel Bir Vücut İçin Önerilerinizi Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Akın Yıldırım tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Akın Yıldırım

Akın Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar,

Aranızda yeniyim ve bodybuilding'e merakım var. Güzel bir vücut için sizlerin önerilerini bekliyorum,
    Yaş 18
    Kilo 65
    Boy 177
    Lise son sınıf öğrencisiyim. Pazartesi ve Salı günleri okul çıkışım 5.20 diğer günler ise 3.50.
    Vücudum; yaptığım sporlara paralel olarak güzel görünümlü fakat biraz zayıfım.Muay-Thai , Hentboll ve Boks dallarında emek verdim.
    Özellikle Muay-Thai vücut gelişimime çok katkıda bulundu belirli sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.Vücudum Bodye elverişli olduğu için sizlerden istediğim;
    1.Omuz, Göğüs ve Kol(özellikle arka) kas gruplarını nasıl minumum sürede hacimli ve azıcıkta olsa belirgin yapabilirim?
    2.Yemek alışkanlığımı ne yöne çevirmeliyim ? Kas için mi ? yoksa hacimli kas grubu için kilo almaya yönelik mi ?
    3.Belirli bir programım yok.Nasıl iyi bir program yapabilirim ?
    4.Karın kaslarım şuan iyi durumda ama ince bir bel amacım.Nasıl ince bel geniş omuzlar yapabilirim ?

Zevk veren bir yaşam tarzı olduğunu düşünüyorum.Kendini iyi hissetmek adına ne varsa vücut geliştirmek çok iyi bir dal.Bu yüzden aranızda bulunmaktan
    gurur duyuyorum.

Şimdiden Teşekkür Ederim..

Sayfayı Paylaş