Yeniyim fakat..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve magnesia tarafından 7 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. magnesia

magnesia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar vücut geliştirmeye yaklaşık 3.5 ay önce başladım bir salona yazıldım tanıdık bir salondu yazılmadan önce ise kendime bir söz verdim ve 114 kilodan 99 kiloya düştüm şimdiki kilom ise 87.5 fakat haliyle kış geldi ve yollar kar buz'dan geçilmez oldu bu benim idmanlarımıda etkiledi ve bir arkadaşımdan evde yaptığım küçük antrenmanlar için ultimate nitrition marka whey protein tozu aldım fakat bu ne menem bir şey ise ne tadı ne kokusu çekilmez oldu benim için duh , idmanlarada hava şartları dolayısı ile gidemediğim için yeniden kilo almak ve yaza kilolu girmekten korkuyorum zaten en son ulaştığım kilo 114 olduğu için vücudumun bazı bölgelerinde çatlaklar oluştu ve bu beni çok üzdü :eek: daha fazla üzülmemek için bu işin ehli abilerimizden bir kaçı bana bu yaşadığım sorunlarla nasıl başa çıkacağımı anlatabilirse çok memnun olurum , yazımı dikkate alıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

2. xdreamer

xdreamer Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    beslenmene dikkat et ve mümkünse şınav barfiks gibi temel hareketleri yapmaya çalışın

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    salonda kardio çalışıp kilo vermeye başmamıssın yollar kötü diye ara verirsen vüğcut tekrar kilo alabilir protein tozuda gerekmıyor ağır bır antreman yaptıgınız yok

Salon çokmu uzakki gidemiyorsunuz burda kar yağınca kendımı hemen sokaga atıyorum karda yurumek harıka bır zevk verıyor

SouL61 bunu beğendi.
  4. magnesia

magnesia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kardio yu genelde az yapıyorum bacak-omuz sırt-biceps göğüs-triceps antrenmanlarım daha fazla genel olarak iyimi yapıyorum sizce :)

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Kilonuz fazlaysa eğer hala ilk kardiyo ağırlıklı yapın daha sonra ağırlık çalışmasına yüklenirsiniz.

SouL61 bunu beğendi.
  6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    hala kardiyoya ihtayacınız varsa kardiyo öncesi protein alın ki kaslarınız yanmasın.o kadar kilo vermiş birisin sana karlı yollar tadı kötü protein tozları nasıl karşı durabilir ki başarılar inş istediğin vücuda kavuşursun :)

Sayfayı Paylaş