Yeniyim büyük problemlerim var bilgili olanlar yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kriko tarafından 1 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kriko

Kriko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim, kardeşlerim benim yaşım 18 lise son sınıf öğrencisiyim, foruma yeni üye oldum. Öncelikle belirtmek istiyorum ben Jinekomasti hastasıyım, yaşadığım sorunları tahmin edebiliyorsunuzdur... Bu sorunumu özel jinekomasti atleti giyerek okulda vb kamufle edebiliyorum fakat bir sorunum daha var GÖĞÜS KAFESİM inanılmaz derecede geniş 1.5-2 yıldır body ile uğraşanlardan daha geniş göğüs çapım var bir de jinek. atleti ile dışarıdan acayip kaslı duruyorum fakat kas kütlem gerçekten standardın üstünde değil kollarım hafif yağlı 33 cm fena durmuyor, trapezlerim yine aynı şekilde sadece 2 aylık fitness salon deneyimim olmasına rağmen protein tozu kullananlardan daha hacimli, bacak kaslarım alt bacak-üst bacak 4-5 parçaya ayrılıyor zaten üst bacağım aşırı hacimli. Biraz kilo problemim var boyum 176, kilom 75. Şimdi ben bu genetiğe avantaj mı desem rezillik mi desem bilemedim lütfen bana yardımcı olun, fotoğraf atıcam önümüzdeki zamanlarda aklıma geldikçe koşu ve kol çalışıyorum ufak tefek. Bir sorum var: ben göğüs yapmaya başlasam evde dambıl barları ve vücut ağırlığı antremanları ile göğüs görünümüne faydası olur mu yoksa sadece göğüs uçlarını daha çok sivriltip, daha çirkin bir görüntüye mi sebep verir? Lütfen sadece deneyimli abilerim ve bilgili olan kişiler cevaplasın, umarım konu doğru yerdedir, bu arada çabuk öğrenen biriyim. Teşekürler... :)

Son düzenleme: 1 Ocak 2014
  2. xxxx1112

xxxx1112 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslen antremana gitmeden 2 saat önce ye 30 dk önce bi meyve suyu iç sıkılmış tabi sonra git antremana 30 dk kardio yap ısın antremanını yap dengeli ve düzenli beslen kesinlikle herkezden daha avajlısın bunuda unutma bana göre tabi

Kriko bunu beğendi.
  3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  4. Kriko

Kriko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgisayar erişimim yok şu an foto atıcam sonra. Yazın okul bittikten sonra jinekomasti ameliyatı olucam, benim asıl sorum ameliyat olana kadar çalışmanın bi anlamı var mı? Çünkü gelişen tek şey kol onu da düzenli yapmıyorum, göğüs çok kötü gözüküyor, vücudun estetiği yok... Özellikle jinekomasti konusunda bilgili olanların tavsiyeleri çok faydalı olur.

Son düzenleme: 1 Ocak 2014
  5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Az once araştırdim jinekomastinin ne oldugunu. Ergenlikte olup bikac yılda kaybolur deniyor imkanin olunca resim yükle ne derecede hastalığin anlayalım.

Göğüs kafesin dediğin gibi inanılmaz derecede genişse görüntünün pek internetteki resimlerdeki gibi olacaģını zannetmiyorum. Ama anladiğım kadarıyla ameliyattan önce şunlari yapmani öneririm.

Spor salonjna yazıl orda iyi bir antrenörden destek al göğüs çalış. Bikaç resimde hastanin spor yapip görüntusunu düzelttiğini gördüm. Spor etkili olabilir yaşın genç. Kilon ne durumda acaba yağ oranını düşür. Göģüste press ve özellikle açış hareketleriyle görüntünün düzeltebilirsin. Alt göğüs sakın çalışma dencline hareketleri ve dipsten uzak dur. Bench presste barı göğüs uclarindan daha yukari indir.

Aklıma gelenler bunlar inşallah ameliyatsiz düzeltebilirsin.

Kriko bunu beğendi.
  6. Kriko

Kriko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ameliyatsız geçmez göğüs ucundaki hormon fazla göğüs ucu 4cm büyüklüğünde fakat yağlanma az, internettekiler kadar sarkık değil yani. Yaklaşık 3-4 yıldır böyle. Salona başlamayı düşünüyorum cidden kilo vermem lazım, göğüs kafesimin geniş olmasının tek faydası da güreş vb gibi hacimin önemli olduğu aktivitelerde bana avantaj sağlıyor onun dışında estetiği bozuyor sanki... Neyse fotoğrafları atınca anlarsınız, öneriler için teşekürler :)

Sayfayı Paylaş