YeniProgramın Yarınısı bitirmeden şiştim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bluem tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bluem

Bluem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonunda 2 ay kadar başlangıç programını yaptım düzensiz bundan 3-4 ay önce yine 3 ay düzensiz gittim.Dün program değiştirdik bench press ayak kaldırma fln geldi.Salona girmeden önce 1-2 bardak meyve suyu içtim ve antreman sırasında midem bulanmaya başladı.Daha devam edemedim çıkarmamak için ve yarıda bırakmak zorunda kaldım.12 de kalkıp yemek yemiştim oraya 3 bucuk gibi gittim.Acaba bu mide bulantıdsı antremandan önce meyve suyu içtiğim için mi oldu yoksa program ağır geldiği için mi?

2. Kotil53

Kotil53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben pek bilgili değilim yani spor ağır mıdır konusunda ama banada bazen yemek yiyince veya 2-3 bardak meyve suyu kola tarzı seyler ıcınce mıde bulantısı yapıyor.berkide seninkide basit bir bulantıdır.ama ben başlayalı 1 aya yaklaştığım ve program değiştirmediğim için seni yanıltmak istememem.

3. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenmandan önce çok sıvı aldıysan antrenman boyunca o senin midende damacana gibi langırdamıştır gayet normal. Bende meyve suyu içerim antrenmandan önce ama bir kutu sadece.

Sayfayı Paylaş