Yeniden

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve Ferudunboyaci tarafından 2 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ferudunboyaci

Ferudunboyaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi akşamlar benim kısa bir sorum olacak bundan iki ay öncesine kadar spor yapıyordum maddi sıkıntılar nedeniyle bırakmak zorunda kaldım şimdi tekrar başlayacağım 1.82 78 kiloyum protein tozu kullandim bir ay MHP marka tekrar başlayınca en baştan aletlerle bir ay çalışmalımıyım yoksa direk serbest ağırlıklara geceyimmi ve hacim kazanmak için gainer kullanmalımıyım yoksa tekrar protein mi kullanayım

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    paranı harcama gainer için falan , herhangi bir supplement'e ihtiyacın yok o parayı beslenmeye harca derim. illa makineyle başlamak zorunda değilsin , serbest ağırlığa geç bence. ikisinin kombinasyonunu da yapabilirsin istersen.

ArdaFit bunu beğendi.
  3. Ferudunboyaci

Ferudunboyaci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Usta peki bi soru daha soracağım bazıları haftanin 6 günü bir bölge çalıştırıyor bazılari haftada uç gün ikişer bölge calistiriyor sen hangisini tavsiye edersin kusura bakma çok soruyorum

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    herkesin verim alacağı sistem farklı , ben o tür 6 günlük split denen sistemle çalışmazdım senin yerinde olsam.

5. ReturnOldSchool

ReturnOldSchool Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    2 aydır protein tozu kullanıyorum etkisi nedense hissedemiyorum keşke ona verdiğim parayı besinlere harcasaydım diyorum ilk önce makinada çalıştıkdan sonra serbest ağırlıkla çalışmanı tavsiye ederim yada serbest ağırlıkla ağır ant yaptıkdan sonra ertesi gün makinada çalışabilirsin

Sayfayı Paylaş