yeniden inşa edilmek istiyorum,lutfen yardiiim :D

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve ladyinred tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ladyinred

ladyinred Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba.Ben 23 yasinda bi kadinim.173 boyum 75 kilom var.O kadar rahatsizim ki fizigimden.Sirf bu yuzden antidepresan kullanmaya basladim ama yine de basladigim isi bitiremiyorum Son darbe ve beni gaza getiren sey suydu:Benim icin 'ya cok guzel kiz' demis biri digeri de ona 'ya o kiz sisko ama' demis :( bu beni cok gaza getirdi ve herkese yapabildigimi kanitlamak istiyorum.ama napicagimi bilmiyorum.oncelikle fazla 15 kilomdan kurtulmak istiyorum sonra da o imrendigimiz fitness modelleribin vucutlariba sahip olmak.imkansiz degil ama cok zor biliyorum.elimden ne gerekiyosa yapicam.azimle sabirla beklicem ama nerden baslicagimi bilr bilmiyor.lutfen yardim :/

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    maddi imkanın varsa öncelikle güzel bir spor salonuna yazıl oradaki hoca seninle kolayca ilgilenebilir eğer burdan yardım istiyosan günlük neler yapıyosun yağ oranın kaç vs. bu gibi bilgiler lazım o_O ve bide şunu diyim, güzel bi kız olmasanda yine de spor yap spor güzelleştirir :) , ben tipsizim arayı sporla kapatıyorum gibi bi hisse kapıldım :D :D :D :D

3. ladyinred

ladyinred Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahahah ya kendimi begeniyorum ben tabi ki.zaten hep duydugum sey su:bu kadar guzel yuzun var neden kendine bunu yapiyosun neden zayiflamiyosun? ama artik bu yuzden kendimi herkesten farklo gorneye basladim.maddi imkanim var.ama denemistim spor salonunu iki ay.cok sikildim.hevesim kacti.zaten 1 yildir evde yapiyorum youtubetaki workout programlarini.evde yapmak istiyorum o yuzden sizden yardim istiyorum :/ hep bana yapamazsin edemezsin diyolar.yani bilmiyorum napicagimi

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    öncelikle kalori ve yağ oranını kas oranını bi tıp merkezinde öğren daha sonra beslenme için burada biçok konu var nelere dikkat etmen lazım onlara bakarsın idmana gelince de kardiyo ile başlarsın evinde yeteri kadar alet varsa fitness için kardiyoyla birlikte bi program yazabilirler buradakiler :) bu arada bir yıldır yapıyorum diyosun gelişme ?

5. ladyinred

ladyinred Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 yilda 8 kilo verebildim anca.agirlikli olarak squat calistigim icin bacak ve kalcamda gorunur derecede duzelme var.selulitlerim yok oldu kalcam diklesti.amma velakin yedigimi kismadigim icin hala 15 kilo kadar fazlam var.kilolu olmama ragmen bi yildir hafif hafif egzersizler yaptigim icin kosarken vs sikinti olmuyo bana.ama bacaklarim kalin incelmiyo bi turlu.90-80-108 olculerim.neysr oyle iste:/ tesekkur ederim sana da ilgilendigin icin
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Temmuz 2015 ---
    %33 yag oranim,%25 kas oranim.iki ay once olcturmustum

Son düzenleme: 14 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş