yeniden hayata.......

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve dişçi tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dişçi

dişçi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba!! bende yeni bir üyeyim. 21 yaşındayım.hayatım boyunca kiloluydum ve 12 yaşından beri fitness salonlarında ter döküyorum başlarda annemin zoruylaydı sora isteyerek... 2 sene evvel çok kilo aldım (zaten kiloluydum bide aldım) boyum 170 cm ve ozaman kilom 109 du. diyet yapmadım ama çok abartmamaya çalıştım ve 3ayda hergün 2şer saat spor yaparak(cardio+ağırlık) 90 kiloya indim.ama 42 bedene sığabiliyodum okadar toplanmıştı vücudum.çok sağlıklıydım.taki bu tarihten 3 ay sora boynumun üstüne düşünceye kadar. 2ay hiç bişey yapamadım sadece 4kilo aldım sora tekrar spora başladım yüzme 2saat ve 3gün ağırlık çalışması ama bi anda hızla kilo almaya başladım tekrar 108 kiloya çıktım bu arada üniverstemi bıraktım ve yurt dışındaki okulum için sınavlara hazırlanmaya başladım 1yılda 115 kiloya çıktım.okulu kazandım şuanda macaristandayım ve sonunda tekrar spora başlamaya karar verdim.burdaki imkanlar çok geniş,salonlar çok ucuz ve çok güzel.ama sorun şu ki nerden başlıyacağımı bilmiyorum.kardiyomu ağırlıkmı.tek isteğim lütfen çok ağır eleştiri yapmayın biliyorum suçluyum hatalıyım ama insanımduh bende kendimi deiştirmeye çalışıyorum:(.önerilerinize açığım...şimdiden teşekkürler...

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    merhaba mutlaka cardio yapmalısın ve mutlu olmanın başka yolunu bulmalısın sana şöyle yemek konusunda sana şöyle bi önerim olsun muhtemelen az yediğini düşünüp çok yiyosundun yani kızma tabiki senin normalden daha fazla kaloriye ihtiyacın var şöyle bi program yapalım sana şimdilik günlük 2000 kaloriyle başla (ki normalde bu senin için çok fazla) her gün ne yediysen 1 deftere yaz ve kalorilerini hesapla görüdüğün hiç hoşuna gitmicek ve daha az yemek isticeksin ilk zamanlarda zorlansanda zamanla daha az yemeye ihtiyaç duyacaksın zamanlada 2000 kaloriye daha aza çekmek lazım

3. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle destekleyici ürün kullanman taraftarıyım. anlattığına bakılırsa vücut yapın kilo almaya çok elverişli. antrenman +diyet + clenbuterol+carnitin gibi çok yönlü takviye almalısın.

clen önerime karşı çıkan arkadaşlar olabilir ancak bu kadar kilonun normal diyetle yakılması çok üzün sürer. ve fazla kiloların kalbe zararı clenden çok daha fazla olur.

4. dişçi

dişçi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.bakalım bu hafta başlıyorum.ilaç almak konusunda endişeliyim çünkü alerjik bi yapım var önce doktorumla görüşmem lazım buda ancak 5 ay sonra mümkün(türkiyeye daha önce dönemem) belki inanmıcaksınız ama zaten yediklerimin günlüğünü tutuyorum.daha öncede bu şekilde kilo vermiştim.bazen yeme krizine giriyorum,yani duygusal yiyiciyim.işin kötü tarafı gerçekten ne zaman bu kiloya ulaştığım hakkında hiç bir fikrim yok .çok şükür ki 5 yadır üstüne kilo almadım.diyet yapmak isterdim ama burda çok zor çok fazla sebze yok lahana dışında seçenekler kısıtlı meyva var ama sebze yok tuhaf bir ülke.neyse umarım başarırım zaman alıcak biliyorum acelemde yok zaten....5yıl daha burdayım. 5senenin sonunda eminim bir yerlere geliceğime.ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.gelişmeleri mutlaka bildiricem.

5. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence ne kadar uzun surerse sursun clenbuterol onerısı yanlıs bu kadar yan etkısı olan bır ılacın onerılmesı yanlıstır ama tabı supplementlerden yag yakıcı olanlarını kullanabılırsın

6. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    supplementler düzgün yağ yakmadığı için supplementtir. gerçekten yüksek oranda yağ yaksalardı doping sayılıp yasaklanırdı aynı clenbuterol gibi. clen anabolik hormon içermeyen bir ilaç ancak doping sayılıyor.

7. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence clenden fazla bahsedmemıs arkadasın kafasını karıstırıyor ve onu yanlıs dusuncelere surukluyebılır o yuzden clen konusunu lutfen kapatalım

8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    tebrik ederim dostum haklısın böle olur olmadık herkeze sentetik anabolizan lar önermek lazım herkez kullansın ne güzel zaten supplementler falan boşuna üretilmiş dimi işe yaramadığı için adı supplement .....

9. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    belirttiğim gibi clen de anabolizan değil ancak yüksek yağ yakıcı etkisi olduğu için doping maddesi sayılıyor.

sizin önerdiklerinizle 105 kilo bir bayanı normal kiloya indiremezsiniz. istediğiniz kadar öneride bulunun. hiçbir işe yaramaz. 50 kiloyu supplementle vermiş tanıdğınız varsa getirin anlatsın nasıl yaptığını.

Sayfayı Paylaş