yeniden diyet önerilere açığım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve skaron tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. skaron

skaron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    3 gündür uyguladığım diyet programım

sabah 6 gibi 1 ölçek hardline whey suyla
    7 de kahvaltı
    1 domates 1 salatalık 1 yumurta akı 1 de bütün yumurta
    30-40 gr eti lifalif+100 ml yarım yağlı süt üzerine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı

ara öğün 1 elma 100 gr kadar yoğurt

öğle
    120 gr civarı kepekli makarna
    sosu için
    150 gr lor (yağ oranı ne kadar bilmiyorum ancak en lezzetsizini kullanıyorum)
    2 domates (rendelenmiş)+1 yemek kaşığı zeytinyağı+pul biber+kekik

ara öğün
    3 yumurta beyazı +salatalık+domates

akşam

150-200 gr tavuk
    3-4 yeşil biber
    küçük soğan
    2-3 domates +kekik+pul biber
    sote yapıyorum

yatmadan önce

250 ml süt

2 fincan türk kahvesi 2 kupa sade nescafe 3 kupa yeşil çay tüketiyorum

haftada 3 gün antreman yapıyorum bu günlerde protein tozunu sabah almıyorum öncesi ve sonrası şeklinde 1 er ölçek kullanıyorum ve akşam öğününe mercimek pirinç bulgur fasulye vb bir porsiyon daha ekliyorum

eksik hatalı görülen bir nokta varsa her türlü öneriye açığım bu arada
    ARSON' un yaptığı programını göz önünde bulundurmaya çalışıyorum
    boy:183
    kilo:73

roaccutane kullandığımıda ekliyim bu yüzden elimde mevcut olan hydroxycut advancedı şimdilik kullanmayı düşünmüyorum
    özellikle göbek bölgesinde yağlanma var bi ara 84 e düşürmüştüm ancak şuan tekrar 93 e geldi

Son düzenleme: 10 Haziran 2012
  2. skaron

skaron Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    normalde bu listedekilerden daha fazla yemek yerdim ancak 6 öğün yaptığımdanmıdır bilinmez şu an kendimi tok hissediyorum. Ara öğünü yapalı bir saat oldu. Elmayı 80-100 gr civarı patatesle değiştirdim dün bugünse onuda çıkarıp 5 fındık ekledim. Salona gittiğim günlerde öğle-akşam arasındaki ara öğünü kaçırıyorum. Ancak spor öncesi ve sonrası protein tozu alıyorum umarım dengeliyodur. Dün itibariyle battı balık yan gider deyip hydroxycut advancedı almaya başladım. Kahveleri cıkardım sadece 1 kupa nescafeye düşürdüm. Yeşil çay 2 kupa. İçeceksiz duramıyorum bi yerde.

Boş günlerde de karın ve sırt çalışmaya karar verdim. Dün yaptığım program baya zorladı kaburgalarıma darbe almış gibiyim. Yana plank ve öne plank yaparken ağlıycağımı düşündüm bi ara.

Az öncede ölçülerimi aldım bu seferki değerler tok karnına.

kilo:72
    göbek:92

şu an kreatin-balık yağı-protein tozu-hydroxycut advanced-b vitaminleri alıyorum.
    gelecek hafta kan değerlerini ölçtürecem değişimi burdan paylaşırım.

Sayfayı Paylaş