yenibaşlayan için münkün oldugunca ağır program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kastav tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kastav

kastav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar bodyye başlayalı 2 hafta oldu.gittim spor salonunda hoca hiç yardımcı olmuyor beslenme programı istedim bana ne bulursan ye gibi saçma bir kelime söyledi nisanın başı gibi ankaraya sevdiğim kızın karşısına çıkacağım aşağı yukarı 3 ayım var boyum 1.67 kilom 56 spor salonunda bana 4 makine gösterdiler 8 tekrar 4 set halinde yapıyorum bir gün gidiyorum bir gün gitmiyorum buda ister istemez benim şevkimi kırdı.bedenime göre kas oranım fazla 2 haftada 2 kilo aldım sizden mümkün oldugunca ağır bi antreman programı rica ediyorum kaslarım alıştı hamlık olmuyor

sabahları genelde 3 yumurta ve domates peynir 5-6 dilimde ekmek yiyiorum
    1 saat sonra spora gidiyorum geldiğimde makarna bulgur,prinç birini ve yanında beyaz et yiyorum
    atıştırmalık meyve sonra akşam yemeği sonra meyve yatarken yine yiyiyorum lakin ne yemeliyim ne yememeliyim bilemiyorum mesela ben çayı çok için bi insanım zararlımı sekerli şeyler alıyorum vs... bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

2. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    120 gr protein almaya çalış . şeker meyve suyu un ve unlu mamüller yeme kesinlikle ekmek (azalt) karb olarak makarna bulgur ve pilav iyidir bunlar dışı yeme lifli gıdalar al yulaf ezmesi ye yeşil çay iç kafein al şekersiz kahve iç antremandan önce balık ye haftada bi gün somon iyidir . meyve yeme çok günde 1 meyve tavsiye en fazla 2 ben hiç yemiyorum bıraktım .

Sayfayı Paylaş