Yeni yemek proğramı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve nelasq tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nelasq

nelasq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 ay çalıştıktan sonra fazla bi verim alamadığım için hocamın bana fazla kızması ve yeni yemek proğramı vermesi bana çok ağır geldi bu proğram biraz indirgenek istiyorum bilen kişilerden yardım bekliyorum

boy:172
    kilo:61

http://imgim.com/dsc_0591.jpg proğram

2. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Maximum alınması gereken protein miktarı 200'ken senin alman gereken protein 130 gr maximum. 80-90 gr fazla protein var bu böbrek,karaciğeri zorlar yağa dönüşebilir. Bir de sarımsak niye onu anlamadım? Ayrıca gün içinde 2 tane yumurta sarısı haricinde fazla yeme sivilce yapar+kolestrolün çıkabilir + yağlanırsın. ama yumurta beyazı yiyebilirsin

3. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Bence 12 ay daha durmadan çalıştıktan sonra ancak bu kadar besine ihtiyaç duyarsın. Bu beslenme programı sana fazla.

Sabah 3 yumurta beyazı+100gr lor peyniri+süt, azıcık da bal yeterli olur. Sabahın köründe limonlu yeşil yapraklı sebze de neyin nesi anlamadım?
    Sabah bu kahvaltıyı yapınca ara öğüne ihtiyaç duyar mısın bilemem ama acıkıyorsan ara öğünde badem-ceviz-kuru kayısı vs. yiyebilirsin.
    Öğlen 150gr tavuk+biraz sebze yemeği+pilav+salata yeterli olur kanaatindeyim.
    Ara öğünde meyveni yiyebilirsin.
    Akşam antrenman sonrası ise yağsız kırmızı et veya tavuk, yanında doymazsan az sebze yemeği senin için yeterli olur diye düşünüyorum.

Bu benim fikirim, dilersen bir diyetisyene veya bir arkadaşının salonundaki başka bir hocaya da danışabilirsin.
    Ayrıca bu beslenme programı yağlanma sorunu olmayan, yağ oranı düşük kişiler için uygun duruyor. Yağlanman var ise hepsini silip, en baştan bir program yazılması gerekir.

Sayfayı Paylaş