Yeni yıl yeni bir başlangıç...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve meercm tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. meercm

meercm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar arkadaşlar. Ara vere vere bir süre body yaptım. Fazla gelişme sağlayamadım. Şimdi yeni bir yıl başlıyor ve bol bol zamanım olacak. O yüzden bu zamanın bir bölümünü de sağlığıma ayırmak istiyorum.
    Arkadaşlar boyum 188cm ve kilom 100. En son bıraktığımda bench presste 60 kg 4x12, ayakla basarak kaldırdığımız bir ağırlık var unuttum şimdi :) onda 250 kg 3x10 yapıyordum.aralıksız 150 mekik, antrenman başına da 400 mekik çekebiliyordum uğraşınca. 7-8 de barfiks çekiyordum. Şimdi 4 ay gibi bir süre geçti. Ve Ramazan dolayısıyla ben bu süreyi büyük salaklık yaprak boş geçirdim. Sadece şınav çektim. Başka hiç bir şey yapmadım ve şu an 75 şınav çekiyorum en fazla.

Şimdi sizden ricam bana fazla gram, kalori vs. hesabıyla uğraştırmayacak bir beslenme programı, ve bana iyi bir kas kütlesi kazandıracak bir antrenman programı ve verebileceğiniz tavsiyeler. VG yapacağım yerdeki hocalara güvenemediğimden antrenman programını sizden istemek durumundayım. Çok hızlı hacim kazanmak gibi bir derdim yok, yağlı olmama rağmen zayıflamak gibi bir derdim de yok. Ama illaki ama illaki zayıflamak şartsa yapacak bir şey yok. Acelem de yok. Korkmadan, acaba işime yarayacak mı demeden uygulayabileceğim bir program güzel olur.

Eğer gerekliyse vücut ölçülerimi koymaya çalışırım. Fotoğraf da koymaya çalışırım ama fotoğraf çekecek kimse olmadığı için zor olabilir. Gerekliyse lütfen belirtin.bench_O

Son düzenleme: 19 Eylül 2010
  2. meercm

meercm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kimse yazmayacak mı? 1 hafta oldu

Sayfayı Paylaş