yeni ve gitme niyeti olmayan bir üye :)

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve sadbuttrue tarafından 18 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ara ara böyle dönemler olabilir. Bunu takma kafana. Diyete ara vermen hormon dengeni geri toplayıp, kilo verme hızını tekrar eski haline getirmeni de sağlayacak. Önemli olan şimdi tekrar eski tempona dönebilmen. Ondan sonrası kolay.
    67/97 bel kalça oranı ise hiç fena değil. Erkek gözüyle bakınca böyle görünüyor ;)

2. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    tşk ederim:eek: aslında diyeti bozmak fena olmadı cidden..gücümü tekrar topladım sanki..Daha kolay olcak galiba haklısın.Valla salondaki hoca bile bana hiç soru sormuyo :confused: antrenörüm gibi oldun SCHWARZXXL :p

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Seninle bir online antrenörlüğü tecrübe edeyim, özel antrenörlük pazarını düşünüyorum zaten :)
    Topladığın gücünü iyi değerlendirme zamanı şimdi. Hadi bakalım. Kolay gelsin.

4. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Yarin basliyorum tekrar spora - rapor veririm artik, o zaman utancimdan mecbur kalirim :D pazartasi, carsamba, cuma ve pazar 1 saat. Artik arabayla gidiyorum i$e, bundan dolayi artan zamanida sporla degerlendirecegim :) Otobanda araba sürmeye önceden cesaretim yoktu, simdi solluyorumda, zevkli oluyor hyper_

Bu arada su resimlere baksana bi :evil::

http://msndk.starlounge.com/article.cfm?objectid=7294&imagenr=1

5. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Ayta sevindim valla..sesin çıkmıyo diye ben hatırlatcaktım:evil: gelişmeleri bekleriz artık..ölçülerini,boyunu,kilonu falan yaz takip edelim beraber..
    bu arada otobana çıkabilmende güzel olmuş..hatta onla yetinmemiş sollamayada başlamışsın baksana:)
    bu arada resimler çok komik..helede victorianın şişman hali çok güzel olmuş:evil: johnny deppede napmışlar öle :mad: ama olsun ölede yakışıklı o :p

6. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Sözümü tutuyorum, cumartesi 500 kalori, bugün 200 kalori + agirlik kaldirdim :) Ölcülerimi ben hic ölcmemki - Terazide bozuk tartiyor :) Yeni terazi alayim ben, birde ölcmeye baslayayim, bugün gec oldu artik :)

Bence en güzel madonna resmi :D

Senin spor nasil gidiyor, sirf ben yorulmuyorum dimi? :badgrin:

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    ayta hem is,hem spor,valla tebrik ederim seni cok azimlisin,bu huyunu biraz erkek arkadasina da bulastir.:) dumbelllls bench_O

8. Ayta

Ayta Özel Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Danimarka - CPH
    Ha ha, cok denedim, ama bizimkisi rahatina fazlasiyla düskün :) Bugünde bana dinlen tavsiyesi verdi - dün spor yapip bugün ise gittim ya (isimde gayet rahat) - ona kalsa benide kendisi gibi dinlenme hastasi yapacak. Simdilik yaz tatili diye bir sey demiyorum, okulu baslasin, planlama yapma zorunlugunu gene getiririm :D tabi onun planlamalar 1 hafta icinde cöp kutusuna gidiyor, o ayri bir konu.

9. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    süper süper böle devam et vallathums: ben yazmıştım ya 6 gündür gidemiorum diye..8 gün oldu..hiç gitmedim..hem çok sıcak hemde pek müsait olamadım..bide ilk 3 hafta baya sık gitmişim 1 hafta ara oldu böle..yani istemesemde vermek zorundaydım bu arayı..valla 8 günde azcık göbek yaptım sanki..kiloda bi artma yok allahtan..59,5 civarında bişe..yarın gidiyorum tekrar..bu haftasonu üyeliğimi yenilicem bakalım 4 gün fitness olcak sadece..yalnız programıda değiştirmem lazım son haliyle yaklaşık 3 saatimi alıyo valla:confused: yarın da hamlamaz umarım vücudum ya duh elbette tek yorulan sen değilsin..hatta yarın gidiyimde kendime olan kızgınlığımı çıkarcam kendimden :badgrin:
    25 eylül gibi okul açılıyo..valla 55 kilo olmam lazım..bi hedef koyduk bakalım :eek:

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu isin uzerine beraber gidicez sen merak etme.

edit:sadbuttrue kusura bakma basligini biraz oftopic yaptik,anlayisiniza siginiyoruz.:)

11. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    valla ne diyim saydam benle ilgili başlığa offtopic şeyler yazman hiç sorun değil;)..ama keşke bu başlığı açtığımdan beri benle alakalı da bişey yazsaydın..

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sana gerekli yardimlar yapildigi icin karismak istemedim,bayanlarin konusundada cok bilgili degilim,ben genelde kurallarin takipcisi olmaya calisiyorum,eger sormak istedigin bir sey varsa ve cevabini biliyorsam hemen yardimci olmaya calisirim.

13. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    beni yanlış anlama,ben sadece aralarda bi iki kere bişiler yazdın ama hiç bana bişey sölemedin diye öle söledim,altında kötü bi niyet yoktu.Ayrıca kuralları takip etmek yeterince zor olmalı zaten.Sana da hak vermek lazım,işin zor.Yardım önerin için de teşekkür ederim.Kolay gelsin..

14. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    ben tekrar yeni bir soruyla döndüm:eek: ama bu konularda gerçekten hibişey bilmiyorum nerdeyse kusuruma bakmayın..şimdi ben yağ yakıcı falan kullanmank istemiyorum normalde..hem öle 2 aydan hatta 1 aydan fazla devam edemem..hem de vermek istediğim kilo büyük bi miktar değil..şimdi 59-60 arasıyım..eskiden 57 falandım ama düz 55 olmak istiyorum (pazarlık yapmaya döndü buda :D) çünkü 1-2 kilo alırım heralde ne kadar koruma diyeti yapcak olsamda..bu aralar keten tohumu içmeye başladım SCHWARZXXL in önerisiyle..onu dışında sirkeli su,antrenman öncesi sade nescafe gibi şeyler tüketmiyorum..
    okul açılınca devam etmeyi istiyorum ama o zmna kadar haftada 4 gün gidebilceğim yaklaşık 1,5 ay var önümde..ve 5 kilo kadar daha gitmesi lazım..şunu da eklemeden edemicem..genetik olarak kilo verince değişmeyen yerler üst bacak ve bel malesef..belki bu ara bir kuru L-carnitine alma imkanım var..ama ancak siz önerirseniz..ya da bana önerebilceğiniz doğal yöntemlere geçiş yapcam..kafein gibi..

15. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    carnitine yağ yakma konusunda çok efektif değil. Antreman performansını arttırma şansı var ama pahalı bir ürün. Onun yerine bence CLA al. Hem antreman dışı günlerde de kullanırsın.bir kutusu genelde bir aylık oluyor zaten onun.
    Yalnız dikkat etmen gereken yağ yakıcı ürünü kullandım diye kendini salmaman. Bunu diyetinde ve antremanında motive edici bir faktör olarak kullanmalısın, rahatlama vesilesi olarak değil.

16. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bir yanlis anlasilma yok rahat ol,bundan sonra bende birseyler yazarim:)

17. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    SCHWARZXXL haklısın..o tarz ürünleri kullanırken de dikkat etmek lazım yeterince..zaten ben şu yüzden sordum..çok yağlı bi yapım yok ama madem ilk defa hem spor hem diyetle götürüyorum bu işi,daha iyi bi şekilde olsun istedim.Yalnız ben gncden almayı düşünüyodum,orda indirim imkanım var diye,ordada cla carnitineden daha pahalı :confused: bir de eğer üşenmezsen sana cafein alımını sormak istiyorum,öğrendiğim kadarıyla antrenmandan yarım saat önce falan sade kahve içmek yağ yakımını hızlandırıyormuş,ne kadar yararlıdır,böle bişeymi denesem acaba arada kaldım ...

18. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  19. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    teşekkürler saydam..okumuştum bu yazıyı kafeinle ilgili arama yaparken,faydalı bi yazı.bu arada ben aslında hep genel olarak soruyorum sorularımı ama sağolsun SCHWARZXXL cevap veriyor hep:eek: yani başka cevap veren olmuyo genelde..dolayısıyla ikimizin arasında dönüyo genelde konu..

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bizim en tecrubeli uyelerimizden biridir kendisi,o cevap verdigi zaman baska birsey soylemeye gerek kalmiyor.:)

Sayfayı Paylaş