Yeni Uyeler

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve saydam tarafından 4 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yeni üye olan arkadaslar sitemize hepiniz hosgeldiniz.sizleri aramizda görmekten çok mutluyuz.bizim görevimiz sitenin dengesini saglayip sagliklı bir sekilde devam etmesini saglamaktir.bu yüzdende gelen tüm mesajlari tek tek okumak zorundayiz.bazi arkadaslar in mesaj sayisini yükseltmek icin basliklar altina gereksiz yorumlar yapmakta ve bizleri gereksiz zaman kaybina ugratmaktadirlar.unutmayin biz bu isi karsilik beklemeden ve maddi bir çikar saglamadan islerimiz den arta kalan zamanlarda (ben bazen işlerimi dahi aksatiyorum)gönülden yapiyoruz.bu tarz mesajlar devam ederse 3 ikaz dan sonra üye siteden uzaklasitirilacaktir.buda bizim istedigimiz en son olaydir.

cıddırık ve WildGrizzly bunu beğendi.
  2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Saydam'ın dediklerine katılmakla beraber benimde eklemek istediğim bazı noktalar var. Hayatta her hareketimiz bazı kurallar içinde gerçekleşir. İş, okul, aile vs... Bazı kurallar yazılı bile değildir, ama biz toplumda dışlanmamak için bunlara uymaya özen gösteririz. Forumlarında buna benzer kuralları vardır. Daha önce bir forumla aşina olmadıysanız bunlardan haberdar olmayabilirsiniz -ki bu GAYET DOĞAL. Kimse önceden bilmek zorunda değil. Ama bir forumda mesaj attığınız an o forumun kurallarını kabul etmiş oluyorsunuz(okumamış olsanızda). Sırf bu yüzden mesaj atmadan kuralları okuyup haklarınızın neyle sınırlandırılıp,sınırlandırılmadığa bakmalısınız(meraktan bile olsa). Burada yöneticiyim diye ahkam kestiğimi düşünmeyin, ben 20 kadar foruma üyeyim ama sadece bu forumda yöneticiyim. Ama bütün forumlarda aynı şekilde mesaj atıyorum, kurallara uyuyorum vs... Yönetici olmak çekicidir tabi yani herkes olmak ister(sadece forum bazında konuşmuyorum hayatın her alanında) ama yönetici olmak sorumluluk almak demektir. Yönettiğiz kişilerden sorumlusunuz, iyi bir olayda size iltifat edildiği gibi işler ters gidincede kabak sizin başınızda patlar. Bütün yönetici arkadaşlar atılan her mesajı okuyor, içeriği siteye uygunmu, kişisel saldırı varmı, konuyla ilgili mesajmı vs... diye. Mesela son zamanlarda bir off-topic olayıdır gidiyor. Off-topic olayı normalde arasıra olursa ve başlığı açan kişi izin verirse kısa olarak yapılabilir(ama alışkanlık haline gelmemeli tabiki). Bunu herkes yapar bende yapmışımdır, Saydam'da yapmıştır vs... Ama şöyle düşünün, sorunuza acil bir cevap bkliyorsunuz(mesela "..." hareketini nasıl yapmalıyım), ilk cevap veren kişi onu bilmemde Arnold böyle yapmış diyor. Bundan sonra bu başlığa cevap yazanlar orjinal soruyu bırakıp Arnold'un o hareketi nasıl yaptığını tartışmaya başlıyorlar. Başlığı açan kişi foruma girdiğinde başlığa cevap yazıldığını görüyor ve seviniyor çünkü sorusuna cevap almış olacak. Başlığa tıklıyor ve sorduğu soruyla alakası olmayan bir sürü mesaj görüyor. Sizin başınıza böyle bir şey gelse tepkiniz ne olur? Bunu bir düşünün, ve bundan sonra off-topic yazarken bunu aklınızdan çıkarmayın. Yönetim olarak şu aralar dikkat çeken isimler Romasanta, onkirk, xxdiablo ve restiricted. Lütfen bundan sonra daha dikkatli olalım.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    arkadaslar romasanta site yönetimine karsi geldigi icin siteden uzaklastirilmistir

4. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    yav simdi bi mesaj yazacam ama insallah gereksiz olmaz
    oncelikle hos bulduk arkadaslar
    siteniz gercekten superden de iyi benim cok isime yariyor basarilarinizin dewamini dilerim
    vu arada admin arkadas bence yazdiklarinda haklisin

5. ARWENPOWER

ARWENPOWER Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness ve Aerobic antrenör
    Yer:
    avrupa
    Herkese merhabalar!
    Site sirin görünüyor. Bende sporcu oldugum icin buraya gireyim dedim. Hadi bakalim hayirlisi olsun .

ARWEN

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    WildGrizzly bunu beğendi.
  7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    Ailemize hoşgeldiniz burada seviyeli sohbet konuları bulacaksınız ve daha fazlasını spor adına yardım etmek ve yardım almak isteriz bu yüzden buradayız tekrar hoşgeldiniz :)

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hepiniz tr nin en seviyeli ve en geniş potansiyele sahip bbve spor sitesine hoş geldiniz burada öğrenecek ve öğreteceksiniz en iyimizin bile bilmediği sizde saklı olan bilgiler mevcuttur.. bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hepinize teşekkur ederim

9. BADY ÖZGÜR

BADY ÖZGÜR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    KOCAELİ
    BENİM BU SİTE İLE TANIŞMAMA VESİLE OLAN FLEXOR'A TEŞEKKÜR EDERİM.BENCE ÇOK FAYDALI VE SEVİYELİ BİR SİTE. BİLGİSAYARIN BAŞINA OTURUNCA KALKASIM GELMİYOR. HER GÜN YENİ BİR ŞEYLER BULABİLİYORUM.HERKESE SELAMLAR.

10. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bady özgür;foruma hosgeldiniz...
    bu forumda bildiklerinizi ögreteceginize ve bilmediklerinizi de ögreneceginize inaniyorum.

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    tanıdıkların çok olması beni mutlu ediyor boyle birşeye vesile olmak gercekten çok güzel umarım bftr ortamına ortam katarsın HOŞ GELDİN

12. mahmut dogan

mahmut dogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vucut geliştirme
    Yer:
    kocaeli
    selam ben bodye yeni başladım budabenim resmim

kral sahnelere yeniden cıkacak arkadaşlar
    arkadaşlar mesaj ve cevaplarrınızı bekliyorum teşekkurler

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  14. Sinan ÇiLe

Sinan ÇiLe Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Digital Portfolio
    Yer:
    Kocaeli/izmit
    vay mahmut abi sende buralardasın he şu kadir abiyide çeksene bu siteye bütün sitelere kayıt ettim onu ama yazmıyo :) mahmut abi bodye yeni başladı gerçekten :) anakonda derler ona izmitte arkadaşlar çok kütleli ve güçlüdür

15. gollom

gollom Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci(kimya)
    Yer:
    izmir
    mahmut doganı trabzon yarısmasında görmüştüm 3.olmuştu 1.arda horhordu benim en beyendigim sebotay diye biri 2.oldu olmuştu ona ait resimler varsa paylasırsanız sevınırım üst tarafı mukkemeldi sebotayın

16. nr26

nr26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ESKİŞEHİR
    Merhabalar

Bende yeni üye oldum, dün tesadüfen nette gezerken bu siteyi keşfettim ,yeni üyelerin nasıl yazdığını bilmediğim için alıntı olarak yazıyorum.
    Site gerçekten çok güzel dünkü incelememde sitedeki üyelerin güzel paylaşımlarını ve Sayın Admin ve modların görevlerini büyük bir özveri,titizlik ve başarı ile yaptıklarını gördüm .
    Bizlere bu güzel paylaşım olanağı sağlayan site admini ve modlarına sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim.

Saygılar...

17. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Hoşgeldin Nr26,formumuz gerçekten çok güzeldir.ben yaklaşık 3 aydır burdayım ve 3 ay öncesine bakınca formdan gerçekten de çok fazla şey öğrendiğimi farkedebiliyorum.Sen de farkı farkediceksin emin ol,tekrardan hoşgeldin ;)

18. nr26

nr26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ESKİŞEHİR
    çok teşekkür ederim zfrskr arkadaşım mesajıma cevabınız beni çok mutlu etti sağol ,evet sitede biraz bölümleri inceledim gerçekten yararlı bilgiler var eminim benim içinde çok yararlı olacak ...burada emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.
    tekrardan hoşbuldum arkadaşım ;)

dostça ve sevgiyle kal...

19. XtremePumpTR

XtremePumpTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Almanya|Istanbul
    Selam Arkadaslar
    forum'da emegi gecen herkese tesekkür ederim

artik burdayim =)

20. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Adım Ali Berk soyadım Reisoğlu 19 yaşındayım , Trabzon / Of luyum Istanbulda yaşıyorum ve Maltepe Üniversitesinde programlama bölümü öğrencisiyim...

Öncedende üye olmama rağmen aktif olarak katılımda bulunmuyordum , sadece okuyup bilgi alıyordum ama artık bu mekanizmanın çalışan bir parçası olarak aranızda bulunmak istiyorum. Bodyforumtr gerçektende bu sporun bize verebileceklerini , kazandırabileceklerini ve öğretebileceklerini gösteren harika bir rehber.Bir çok arkadaşım faydalanmakta ve gerçekten " kendi adıma konuşuyorum " ben çok memnunum. Memnuniyetimin altında yatan " aaa bu supplement bu işe yarıomuuşşşş way anasını " soru işaretine aldığım yanıt değildir.Burada bir aile ortamı içerisinde hertür sorunun yanıtlandığını , desteğin verildiğini gördüm ki bence bir forumun bu kadar sosyalleşebilmesi ve populer olabilmesi büyük bir başarıdır sporumuzun özündeki gibi sabır ve azim işidir.Fazla epik oldu yazım kusura bakmayın. Aranızda olmak çok güzel...

Sayfayı Paylaş