Yeni urun Myo-T12

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Burzum_^^ tarafından 2 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    bu urun heryerde karsima cikmaya basladi merak edip inceledim ve karsima ilginc sonuclar cikti. arastirmami merak edenler icin buraya tasidim.

Vucutta Miyostatin denilen genetik bir madde var bu madde kasların kontrol harici büyümesini engelliyen bir protein . Myo-T12 ''miyostatin" geni*nin miktarini dusurerek kendini göstermesini engelliyor. buda daha fazla kas gelisimi demek oluyor.
    Klinik calismalar sirasinda 1 porsiyon Myo-T12 nin plazma icindeki myostatin in 12- 18 saat sonra %46 geriledigi saptanmis. ve 30 saat sonra myostatin degerleri normal seviyesine geri donmus.
    gun icinde 1porsiyon seklinde kullaniliyor porsiyon 10gr kutu 300gr. fiyati amerikada bile 89-99 usd arsinda degisiyor.
    urunu kullanip netice alan cok sayida sprorcu mevcut. yeni urun arayayisinda olan arkadaslar daha fazla inceleyip degerlendirebilirler.

detayli bilgi icin http://www.myot12.com/product-information

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    ilk kez duyuyorum enteresan bi ürün

3. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    99 dolar 30 serving i olan bi supplement için çok değil mi? Ve bunun Türkiyeye gelişide var. Gerçekten enteresan ama fiyatı denenmesini olanaksız kılıyor.

Ayrıca bodybuilding.com da kullanan 10 kişinin oy ortalaması 6.2

4. Burzum_^^

Burzum_^^ Üye

Beğenileri:
    709
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Oman, Muscat - Istanbul, Suadiye
    bb.com a ben guvenmiyorum site bsn ve muscletech in elemanlariyla dolu. konumuzla alakasi yok ama imdb.com bile artik cok kotu filmlere yuksek puanlar vermekte. populer sitelerin bu isi ticarete doktugunu saniyorum. bir ilaca 5-6 kisi 9-10 verirken digeri nasil 1 verebilir yani hicmi ise yarmamadi? hic birseymi fark etmedi?
    ben urunu savunmuyorum eger soyledigi seyi yapabiliyorsa ise yaramamasi cok dusundurucu.
    ama gercek olan birsey varki urun cok pahali.

5. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    fiyatı düşer ürünün, daha piyasada yeni. birde yorumlara aldırmayın.
    adam kokusunu, tadını beyenmediği için tadı ekşi olduğu için 1-2 veriyor. sanki frape içiyor, sporcu içeceği işte.

6. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    İlginç Sonuçlarını Merkala BEkliyorum

7. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Myostatin inhibitörlerinden elde edilen kas kalıcı değildir. Supplementi bıraktığınızda kazandığınız kütleyi kaybedersiniz. Ayrıca myostatin'in tendon dayanıklılığıyla da bağlantısı var. Düşük myostatin seviyelerinin sakatlığa yol açabildiğiyle ilgili bir makale okumuştum.

Sayfayı Paylaş