yeni supplement kombinasyonu için erken mi acaba

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi şöyle düşünüyorum programımı çalışma günlerim p.tesi-salı perşembe-cuma bu günlerde şöyle bir program düşünüyorum

07:00 kalkış 1 ölçek protein tozu
    07:15 animal cuts
    07:30 5 yumurta beyazı 1 dilim ekmek beynir zeytin domates salatalık
    13:30 karbon hidrat spor öncesi yani ne bulursam pilav dalan varsa önceki günden yoksa ben makarna haşlarım yerim
    15:00 cuts
    15:30 animal nitro ve spora giriş
    17:30 spordan çıkış 1 ölçek protein tozu
    18:00 animal nitro
    18:30 haşlanmış tavuk göğüsü 250 gram yanında salata
    20:00 meyva (muz-armut vs..)
    22:00 bir ölçek protein tozu ve yatış

antreman günlerim böyle olcak onun haricinde işte öteki günler protein alımına dikkat edip karbon hidrat oranını düşürcem bu kadar ama peki şimdi bir sorum var ben ne zaman cardio yapacağım ne kadar sürecek bu kardio ve bu animal cutsu her gün alıcam dimi ama nitroyu sadece antreman günleri alacağım ??

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    İlk olarak sabah kalkınca cuts alman lazım, daha sonra protein tozu, daha sonra kahvaltı.

İkinci olarak spordan önceki öğününde mutlaka protein içerikli olmalı. Karbonhidrat ile beraber protein hatta salata, yoğurt vb. eklemelisin.

Spordan yarım saat önce cuts. Nitro almana gerek yok.

Isınma hareketlerini yap, ağırlığını çalış ve nitroyu iç. Kardiyo öncesi kas yıkımını önlemek için.

Ağırlık antremanından sonra kardiyoya gir. 45-60 dk kardiyo yapıp çıkışta protein tozunu iç.

Yatmadan önce whey protein tozu içmenin bir yararı yok. Çünkü whey kana hızlı karışması için var. Bunun yerine casein içeren lor,süt gibi gıdalara yönelmeni tavsiye ederim.

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ilk önce biraz geç oldu cevap babam ameliyat olmuştuda bende başındaydım eve yeni geldim cevabınız için gene teşekkür ederim o zaman şöyle diyim o antremandan sonraki 250 gram tavuğu antreman öncesine yiyeyim birde bu nitroda iyi sonuçlar için antreman öncesi 30 dakka önce ve antreman sonrası diyor ama siz antremandan önce almayın diyorsunuz neden acaba birde bu cardioyu çalışmadığım yani antreman günlerimin dışındaki çarşamba-c.tesi-pazar yapsam olurmu ? son olarakda akşam neden whey protein içmemeliyim okuduğum bir makalede şöyle diyordu gece 8 saat aç kalıyoruz ve gece boyunca ihtiyacımız oluyor falan yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam

4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Öncellikle geçmiş olsun. Babanın, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını umarım.

2 paket Nitro kullanmana gerek yok. Pazarlama amaçlı bir strateji. Nitro-Tech in üzerinde günde 3 kere 2 ölçek kullanın dıye yazıyor :) Böyle olursa zaten tamamen doğallıktan uzaklaşırız.

Antreman yaptığın günlerdeki kardiyonun zararlarını Flexor adminimiz çok güzel ve net bir şekilde açıklamıştı. Forumda bulursun başlığı. Kardiyoyu, dediğin gibi ağırlık çalışmadığın zamanlarda yap.

Yukarda da yazdım, whey proteini en geç 45 dakika içinde kana karışıyor. Yatmadan önce saat 23:00' da içtiğini varsayarsak 00:00'da protein kana karışmak olacak. Peki geri kalan 7 saat boyunca nerden beslenecek ? İşte bu yüzden casein içeren süt, lor gibi gıdaları tüket. Günde 2 ölçek whey proteini, beslenemediğin zamanlarda da gün içinde ekstradan 1 ölçek whey proteini içersen yeterli olur.

5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekkür ederim iyi zaten yatıyor :) şimdi en son kafamdaki programıda yazarım size yorumunuzu son kez alırm p.tesi başlarım uygulamaya cevabınız içinde teşekkür ederim

6. nemelectro

nemelectro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benzer bir konu açmaktansa var olan üzerinden gideyim hem de konunun sahini onlineken :)
    düzenli aralıksız olarak 4 aydır spora gidiyorum, ondan önce de düzensiz 6-7 aylık bir geçmişim var 1-2 yıl toplamında, şimdi yaza daha bir formda girmek istiyorum bende noxplode+weider mega forte+nitrotech whey yapsam erken mı olur? Yani herkes ileride kullanın diyor şimdi kullansam ne olur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:37 ----------

aradan 2 yıl gecmıs yorumlarınız nelerdır :)

Sayfayı Paylaş