Yeni spora basladim yardimci olurmusunuz lutfen:)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ferhat57 tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yeni spora basladim daha önce yüzme vs gres fln takildim ama vücut geliştirmeye alakali bi sporla ugrasmadim :( boy1.65 kilo 65 yas 21 hal boyle olunca boya gidemiyoruz bare ene gidelim dedik :D protein tozu alicam ggl.nn.l.ccc denn almami önerdiler daha güvenilir mis ama hangi marka almam gerektiğini bilmiyorum baya arastirdim düşündüğümden karisikmis çok cesiti var ne almami onerirsiniz. Haftada 5 gün günde 2 saat olarak calisicam yardimci olurmusunuz teşekkürler şimdiden :)

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    VG ye yeni başlıyorsun ve protein tozuyla beraber ? Protein tozunu 4-6 aydan aşşağısına önermem . Ha illa alacagım diyorsan supplementler.com daha iyi ve güvenilir . Antreman 2 saat çok fazla en fazla maxsimum 75-90 dk içinde bitirmeye çalış derim . Ayrıca amacınızıda öğrenebilirmiyim ?

3. Ferhat57

Ferhat57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şöyle belirtiyim spora değilde vücut geliştirmeye yeni basliyorum :d sinopta yasiyorum malum deniz yazlari 7 saat günde yuzuyoruz kislarida futboldur baskettir duzenli spor yapiyorum. Fakat vücut geliştirme adina düzenli bir şey yapmadim gecen aya kadar 1 aydir gidiyorum
    Amacimda vücut yapmak :) düzenli olarak calisicam
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Mayıs 2014 ---
    Abi whey diye bir şey varmis onu al diyorlar bana onerirmisin onu ve hangi markalar güvenilir zahmet olacak ama yardimci olurmusun ? 2 dakika sana zahmet

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş