Yeni sayılırım supplement kullanım zamanları hakkında yardım lütfenn

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Turkhero tarafından 2 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar 1 yıl belli aralıklarla vg çalışmalarım oldu.Bu yaz tekrar başladım ve twinlap protein tozu aldım.Yalnız nasıl kullanıcağım hakkında kafama takılan bir kaç şey var.Önceki kullandığım proteinde antrenmandan yarım saat önce ve antrenmandan hemen sonra kullanılmalı yazıyordu.Fakat dün bir yazı okudum antrenmandan önce kesinlikle supplement alınmaması gerektiği yazıyordu.Öncelikle ben antrenman günlerinde 2 ölçek, off günlerimde ise 1 kez almayı düşünüyorum.Antrenman günlerinde antrenmandan hemen sonra 1 ölçek alınacağını biliyorum fakat diğer ölçeği ne zaman almalıyım?birde off günlerde 1 ölçek supplementi ne zaman almalıyım? Gerçekten çok araştırdım ama beklediğim cevabı bulamadım hiçbir yerde.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.thums:

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    1 yıldır bu işin içinde olup daha protein tozunu nasıl kullanıldığını bilmeyip,forumda tonlarca başlık olmasına rağmen konu açıp soruyorsan.
    bence dostum boşuna paranı çöpe atma.

3. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım 1 yıl aralıksız yapamadım malesef 3 ayı geçemedi çalışmalarım.Doğal olarakda supplementde kullanmadım.Onca konu demişsin ama yazımdada belirttim aradığım cevapları bulamadım diye.Farklı farklı yorumlar var hangisine inanıcam?birisi diyor antrenmandan önce. diğeri diyor antenmandan önce kesinlikle almayınız.ayrıca paramı nasıl kullanıcağımıda sana sorucak değilim.ister çöpe atarım ister yakarım o bana kalmış..yeni başlayan insanları bu sporu sevdiriceğinize özellikle soğutmaya mı çalışıyorsunuz?Ki özellikle yeni başlayanlar bölümüne açtım konuyu tabiki birçok şey bilmiyorum.Yenileri ezmeyi zevk olarak mı görüyorsunuz???

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu spora başlıyalı 4 ay olduğunu varsayarsak. İdmandan sonra 1 porsion alman yeterli olur. İdmandan önce kesinlikle alınmaz diye bir durum yoktur . Lakin senin için 2 ölçek fazla olur. Onun yerine bu açığı beslenme ile kapatman daha yaralı olur.

Turkhero bunu beğendi.
  5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Burada yazılanlara nasıl inanacaksın?

Sayfayı Paylaş