Yeni salon açmayı düşünüyorum aletleri en uygun nerden bulabilirim ?

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve estellim tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. estellim

estellim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar TR sınırları içinde neresi olursa olsun en uygun ve kaliteli malzemeleri nereden temin edebilirim bilgisi olan arkadaşların bana yardımcı olmalarını rica ediyorum şimdiden teşekkürler...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yeni ürünleri çok ucuza satan yerleri bilmiyorum ama bir iki link vereyim..şahsen profesyonel salon kurma konusunda özel bir merakım var ve bu konuda birikim yapmaya çalışıyorum..

http://www.centersport.com/ (bir dostum vermişti isimlerini, nautilus markada satıyorlar)
    www.finspor.com (telefon ederseniz teklif geçerler)
    www.interspor.com

uygun alet konusuna gelince..yeni açıldığından beri aynı salonda çalışıyorum..makineler çin malı ve inanın kabloları 1 sene dolmadan kopmaya başladılar..aletler profesyonel ölçülerde değil..kasları olması gerektiği gibi çalıştırmıyor..

hem uzun vadede zarar etmemek hemde çalışacak insanların sağlıklı spor yapabilmeleri için bence aletlerin kaliteli olmasına önem verin...tamam çok pahalı olmayabilir ama kaliteli olsun..

estellim ve saydam bunu beğendi.
  3. estellim

estellim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler...

Arkadaşım verdiğin linkleri inceleyeceğim aslında biraz acemisiyim daha ilgilendiğin için tekrar teşekkür ederim...Bilgisi olan arkadaşlarında tavsiyelerini bekliyorum...

Sayfayı Paylaş