Yeni Program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cinsanity44 tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar :) Body başlayalı 3 ayı geride bıraktım. Bu 3 ay için arada bi kaç hafta ara vermek zorunda kaldım 15 tatil ve sınav haftası toplam 3 hafta hiç yapamadım ama yine de vücudum iyi bi kademeye geldi sayılır. Forumdan aldığım bi programı uyguluyorum evde yapıyorum. Fakat yeni bi kaç alet aldım ve programımı değiştirmek istiyorum. İlk 2 ay sabit 4kglık dumbbella çalıştım son 1 aydırda ayarlanabilen dumbbella çalışıyorum. Elimde bi uzun bar bench press masası var bunlarla yeni bi program yapmak istiyorum bu konuda bilgisi olup bana program verebilicek veya program hazırlayabilicek birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :) Bu arada yazın 1 ay bilinçsizce çalıştım bıraktım bu yüzden göğüslerimde orantısızlık var normalden biraz daha fazla var gibi normalde solağım fakat sağ göğüsüm oluştu gibi sol başlıyormuş gibi bi hali var bunun için de yardım istiyorum :/

Sayfayı Paylaş