yeni program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve opeh tarafından 18 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    salı;göğüs sırt;
    A --
    1)alt bench 2) düz bench p.3) dommbel bench press 4)reverse bench 5) INCLINE BENCH DUMBBELL PRESS ( alt-düz-üst göğüs)
    B)--- 1)T-BAR ROWING2)ROWING MACHINE3)ONE ARM CABLE ROWING
    100 adonis 100 abs
    perşembe; pazu arkakol
    a)--- 1)standing z bar barberll curll 2) low pulley curls 3)hammer curl 4)dommbell concertion
    B) --- 1)ARM DUMBELL TRİCEPS EXTENSION2)french 3)LONG CABLE TRICEPS EXTENSION 4)CLOSE GRIP BENCH PRESS5) dips
    cumar tesi; omuz kanat
    A---1)SEATED DUMBELL PRESS 2)BARBELL PRESS BEHIND NECK3)ONE ARM CABLE SIDE LATERAL RAISE4) BENT OVER SIDE LATERAL RAISE 5) heandling and clening up
    B-- 1)Latt pul down geniş tutuş 2)BENT OVER BARBELL ROWING 3)ONE ARM CABLE ROWINGve barfix

antrenmana yeni hareketler eklemelimiyim veya çıkartmalımıyım tavsiyelerinizi bekliyorum
    bu arada clen buterol kürüne başlıyorum ve animal pump stak pak - kreatin - iron maxx pro pak bunları nasıl kombine edebilirim ve nasıl kullanabilirim ? clen kullanıyorsan kreatini kullanma diye bişey duymuştum ve animal pump kreatin yerine geçiyomuş , hangisini kullanacam , off günlerde bunları kuulanmalımıyım tavsiyelerinizi bekliyorum .
    ( aynı anda yağ yakıp kas inşası için çalışıyorum ).

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Önceki konum: Konu dışı

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    supplement kullanımım şöyle; sabah kahvaltıdan sonra , 1 paket animal pakve clen buterol ,
    öğlen yemeğinden sonra 1 paket animal pump, weider amino nox , ve clen buterol , antrenman sonrası 1 ölçek propak , bu şekil
    tavsiyelerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş