yeni program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve opeh tarafından 15 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    salı;göğüs sırt;
    A --
    1)alt bench 2) düz bench p.3) dommbel bench press 4)reverse bench 5) INCLINE BENCH DUMBBELL PRESS ( alt-düz-üst göğüs)
    B)--- 1)T-BAR ROWING2)ROWING MACHINE3)ONE ARM CABLE ROWING
    100 adonis 100 abs
    perşembe; pazu arkakol
    a)--- 1)standing z bar barberll curll 2) low pulley curls 3)hammer curl 4)dommbell concertion
    B) --- 1)ARM DUMBELL TRİCEPS EXTENSION2)french 3)LONG CABLE TRICEPS EXTENSION 4)CLOSE GRIP BENCH PRESS5) dips
    cumar tesi; omuz kanat
    A---1)SEATED DUMBELL PRESS 2)BARBELL PRESS BEHIND NECK3)ONE ARM CABLE SIDE LATERAL RAISE4) BENT OVER SIDE LATERAL RAISE 5) heandling and clening up
    B-- 1)Latt pul down geniş tutuş 2)BENT OVER BARBELL ROWING 3)ONE ARM CABLE ROWINGve barfix
    hareketler 3x8 genelde ağır çalışıyorum
    sizce eklemem gereken veya değiştirmem gereken yerler varmı? tavsiyelerinizi bekliyorum

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bu program güzel güzel olmasına da göğüs hareketlerinin fazlalıgı karşısında sırt hareketinin 3 olması biraz kafamı karıştırdı..pekte hareket gelmedi aklıma cunku aklıma gelen hareketler kanat ve zaten cumartesi giriyorsun kanadı...

bir başka olay alt göğüsten başlaman...hocalarım hep üstten alta dogru derler bi bildikleri vardır bence ben ilk defa görüyorum alttan üste...

kol programında 4 biceps 5 triceps yerine 3 biceps 4 triceps daha iyi olur fazla kasmışsın o günü ...
    bunlar benim tavsiyelerim kolay gelsin sana :)

3. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    hmm sağol göğüsü üstten alta hiç yapmamıştım , bu programı o şekil giderim
    , biceps gününde hangi programları çıkarayım sizce?

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş