yeni program lazım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve esesfrkn10 tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    selamın aleyküm arkadaşlar ben 17 yaşındayım boy 1.73 kilo 58 kas büyütmek ve şekillendirmek için çalışıyorum protein tozu almıyorum evde çalışıyorum flexor hocamın verdiği evde dumbbel çalışma programını https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-ali-ma-t8567.html yapıyorum piramit şeklinde 12-10-10-8 20 kg parçalı dumbella yapıyordum şimdi 1.5 metre 150 cm uzunluğunda bar buldum dolabın tepesi delik ordan kabloyu sarkıtıp birde uzun çuubk ekledimmi triceps için push down sırta çekiş vb hareketleri yapabilceğim sistem hazırladım.sırt için cable row seated yapabilecek bişey hazırladım dumbelları kabloya bağlayıp masanın diğer tarafına sarkıtıp çekmek gibi hareketleri ekledim bu programı değiştirmek istiyorum bana bir program yazarmısınız yoksa bu kadar zahmete gerek yokmu direk sade dumbbellarlamı çalışayım ?

2. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    cevap yokmu az yardımcı olun

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Bende senin gibi benzer konu açmıştım malesef kimse yorum yazmamıştı :D Senin yaptıkların gerçekten yaratıcı bence makinayla aynı etkini oluşturucağını zannediyorum. Programa gelince programını sende benim gibi yap sana 1-2 resim atıyım ordan hareketleri seçerek kendi programını oluştur

Arkadaşların yorum yazmama sebebi çoğu kişinin program yazabilecek bilgisi olmaması diye düşünüyorum.

Sana tavsiyem 1 gün biceps karın 2. gün kanat göüs gibi uygula setleride sen karar ver

4. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ha kardeş saolasında bu göğüsle sırtı aynı güne koymanın ne etkisi olur bide omuzla tricepsi yazmamışsın heralde onlarıda birlikte başka gün yap diyorsun heralde

5. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Ben örnek olarak söyledim :D ama programı böl 1 gün göüs biceps 2. gün kanat falan öyle çalış tüm hareketleri 1 günde yapma :D

esesfrkn10 bunu beğendi.
  6. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ha saolasın zaten öyle yapıyorum beslenmemede biraz zayıf sence sırtı tek mi gireyim yoksa sırtı tricepsle girip omuzumu tek gireyim bu ikisi arasında çok takıldım ya :S

Sayfayı Paylaş