yeni programımda yardımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hernan77 tarafından 13 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    merhaba arkadaşlar. 1.5 yıldır aralıksız bb yapıyorum. 1.75 boy 80 kg ağırlık. kol 43 cm. haftanın 4 gün salondayım. 30 dk mide ve ısnma-esneme. 90 dk antreman yapıyorum. 1.gün: göğüs, kanat-sırt ve bacak, 2.gün: omuz,trapez, biceps ve triceps. bu programı değiştirmek istiyorum. ağır çalıştığım için antrenmanın sonuna kalan bölgelere sağlam giremiyorum. haftanın altı günü de salona gidebilme imkanım yok. yine haftanın dört günü her antrenmanda 2 bölge çalışacak şekilde program yapsam örneğin:
    1.gün göğüs-biceps
    2.gün: omuz-arka kol
    3.gün: sırt-kanat ve bacak
    4.gün: 1.günün tekrarı sonra 2 gün ara ve 2.gün den devam şeklinde program yapmam uygun olur mu? aslında 3 gün dolu bir gün off tekrar 3 gün dolu ideal ama işim gereği bu şekilde çalışmam zor. bu dört günlük program ile 2.gün programımın tekrarı 96 saat sonra oluyor. bu gelişmeye engel olur mu? fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ilk programın gercekten agırmış.ikinci düşündüğün şekil ise gercekten faydalı bır program.son 6 aydır aynı sekılde çalışıyorum ve gelişim gayet yerınde.yalnız antrenman gunlerını mumkunse şu şekilde uygula daha ıyı olur.
    pazartesi 1-salı 2-perşembe 3-cumartesi 1
    hafta basında ise kaldıgın yerden,yani bir diğer gruptan devam ediyorsun.omuz sonrası arka kol yerıne kanat sonrası arka kol bana daha ıyı gelmişti.kalan tek gunde ise omuz ve hafıf bır bacak programı uygulamıstım.

Sayfayı Paylaş