yeni programım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dlxattack tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    uzun süredir program degısmıyordum yani 5-6 aydır aynı programı uyguladım hata ettim bugün yeni bir program çıkardım sizce iyimi? kilom 65 boyum 175 (ektomorfi)

-dambıl inclene press 3 set 10 tekrar (eskiden bench presii önce gırıyordum hoca ınclne presii once gir sonra bench pres gir dedi)
    - benc press 4 set 10 tekrar
    - dambıl fly 3 set 10 tekrar
    - bench dips 3 set 10 tekrar

-ınclıne curl 3 set 10 tekrar
    - barberl curl 3 set 10 tekrar
    - contrcan curl 3 set 10 tekrar

leg press 3 set 15 tekrar
    calf pres 3 set max tekrar yorulana kadar

sonra ise karın haraketleri

2.gün yeni programım aklımda degıl fakat bugun şimdi 1.gün biceps göğüs bacak çalıştım 2.günede triceps omuz kanat sırt filan çalışcam karın iki gündede var..

eski programım da cogunlk haraketın ısmını tam olarak blmedgım ıcın yazmıyorum ama 1.gün gogus bacak kanat calısıyordum karın ve sırtda var
    2.gün kol (triceps bıceps omuz) karın

sizce hangısı daha dogru yeni programımım mı eskisimi pek fazla degislk olmadı sıstem degıstı kas gruplarını calıstrma gununu degıstrdı pek fazla eksta bı yenı haraket gelmedi ??

2. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    güncel sizce iyimi uygunmu yoksa geri değişiyimmi ?

3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    hala güncel sizce uygun mu 1.gün biceps göğüs bacak 2.günede triceps omuz kanat sırt
    karnıda ortak yapıyorum 2 gunede

4. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    dumaradan mesaj yazıp üste çıkartıyorum ama önemli birşey epey

1.gün ilk önce göğüs ardından biceps sonra ise bacak giriyorum en sonda karın karını pek yapmıyorum kafama göre

2.gün ilk önce sırt kanat sonra triceps sonra ise omuz giriyorum sonrada yine en son karın oda kafama göre

sizce haraketlerin sırasında bir sıkıntı varmı yada günlere ayrılışında cevap bekliyorum acil...

Sayfayı Paylaş