Yeni Mesajlar Icin Bir Oneri

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve sahmat tarafından 3 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    Yeni mesajlar linkine tiklamamiz akabinde ilgili mesajlardan birine tikliyoruz.. tekrar yeni mesajlara donmek istedigimizde ise hic bir mesajin kalmadigini goruyoruz oysa foruma giremedigimiz zamanlarda bir cok mesaj gecilmis ve biz bunlara da bakmak istiyorduk..

Yeni mesajlar yerine/yada yeni bir imkanin yaratilmasi sonrasi ornegin; "son 24 saatte gonderilen mesajlar" seklinde bir link ile daha aktif paylasim ortaminin forumumuz da sunulabilecegini dusunuyorum..

Son 24 saate gonderilen mesajlar seklinde bir linkimiz var da ben bilmiyorsam kusuruma bakmayin..

Selamlar..

2. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    yanlız konu konu ayrılmazsa cok karışıklık olur o dediğinde ve bunu ayırmakya oraya her gün koymakta yönetimin çok zamanını alır bence ... ama süper bir öneri

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Eklenecek tessekürler fikir icin.

4. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    sevgili metugok, tesekkurler.

sn patron, vucut gelistirme hayatima cok sey katan bir paylasim platformuna bende -ufakta olsa- kendimce bir seyler katabiliyorsam ne mutlu bana.. degerlendirmeye aldiginiz icin asil ben tesekkur ederim.

saygilarimla,

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Yeni mesaj eklenince başlık beyaz oluyor ve belli oluyor ya, ben bunu göremiyorum artık, teker teker bakmak zorunda kalıyorum ne yapmamı önerirsiniz?

Ekleme:
    Pardon yeniden oturum açınca düzeliyor muş :roll: .

Sayfayı Paylaş