yeni konu açmak hakkında

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve ufukgen tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ufukgen

ufukgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya nasıl bir forum bu anlamadım ne yazsak ne konu açsak kilitleniyor nasıl iş bu anlamış değilim

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Kurallara uyduğun sürece bu siteden daha verimli(vg konusunda) bir site bulamazssın..bir iki konun kilitlendi diye genelleme yapamazssın ve forumu kötüleyemessin...

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yha benimde muzdarip olduğum bir konu aslında ama çooooook gereksiz konular açıldığı için kurunun yanında yaşda yanıyor..
    Mesela en son bir konu açtık ''Saç kesme makinasıyle vücut kıllarını kesenler bir yardım edin'' diye,konup kitlendi ''Erkeğin kıllısımı makul kıllsızımı'' gibi konuların tartışıldığı bir konuya yönlendirildim..O başlıkta da konu öyle bir sapmış ki tüy dökücü kullan diyen var,lazer,epilasyon diyen var :)
    Benim sorduğum Saç kesme makinesyle yapanların sürekliliği ve sonucu..
    Ayrıca bir konu açıyoruz yıl 2011 bir konuya atılıyor yıl 2006... :) Aradaki teknoloji farkı,ürün farkı çok şey var..

Ama forumun kuralları sonuçta Tr en iyi forumu olduğuna göre bilindik şeyler vardır elbet :)
    Forumun kalitesinden şüphe edilirse yinede google bodybuilding yazsın türk sitelerine girsin baksın çoğu çöp :) bizden 4-5 sene gerideler rahat :D

Eleştirimide yaparım övgümüde...Yanlış anlaşılmasın.

Son düzenleme: 20 Eylül 2011
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    evet rockun bende bu konuya özel bir konu açmıştım kiliştlenene konula rhakkında diye :)..orda azda olsa birkaç şey yazıldı..ancak direk gelip bu nasıl forumdur demdim...hata varmı var ama seninde belirttiğin gibi kural varsa uymak zorundayız benim de çooook konum kilitlendi :) hayırlısı bakalım...;)

5. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Forumun yaklaşık 45.000 üyesi var...
    Bu üyelerden sadece % 10 lık bir kısmı bile , her merak ettiği için bir konu açşa , inanın konu başlıklarına bakmaktan , doğru düzgün forumu okuyamazsınız...

Eğer daha önceden açılmış benzer bir konu var ise , konu kilitlenir..
    Çünkü herkes farklı başlıkta konuyu tartışırsa kişiler ve cevaplar bölünür , içinden çıkılamaz bir hal alır forum...

Ben dün akşam 1 saat içinde yaklaşık 4-5 konu kapatılmasını sağladım , şikayet ile ..
    Burada site mod ve adminlere de hak vermek gerekiyor , biraz da onların gözünden bakmak lazım olaya ..

demircan256 bunu beğendi.
  6. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Zaten modlar ilgilenmezse site yağmalanır resmen...Ama şöyle bir durumda var 1 haftalık üyeyle 4-5 aylık üyenin bilinciyle açtığı konu bir tutulamaz..Sitedeki açılan konuların yazılan msjların % 40 ını % 50sini ezberledim zaten.Facebookdan çok burda takılıyorum. :)
    Ki bu bildiğim % lerin dışında bir soru soruyorum hooop tekrar zaten bildiğim bir konuya aktarılıyorum..
    Yinede emeği geçenlere şükürler..

gkygky bunu beğendi.
  7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kurunun yanında yaşta yanıyor maalesef ama yapılacak bir şey yok. hatta bana kalırsa daha bile sıkı olunması gerekli. çok radikal bir kararmış gibi gelebilir bu önerim kulağa, bazı üst düzey kullanıcılara geçici modluk verilse güzel olur. eski konulara bakınmaya çalıştığımız zaman epey bir bilgi kirliliği ile karşılaşıyoruz çünkü.

konuya dönecek olursak açılan konular forum kriterlerine uymuyorsa kilitlenirler tabi. kurallara uygun konu açmak için forum kurallarını okuyalım...

sultanmehmed bunu beğendi.
  8. ufukgen

ufukgen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsunuz şimdi hak verdim hiç bu yönlerden bakmamıştım teşekkürler size farklı bir açıdan bakmamı sağladığınız için

Sayfayı Paylaş