Yeni Kür örneği ilk kür için nasıl ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bodyturkey tarafından 8 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    1.hafta 250 mg sustanon
    2.hafta 250 mg sustanon
    3.hafta 250 mg sustanon
    4.hafta 500 mg sustanon
    5.hafta 250 mg sustanon
    6.hafta 500 mg sustanon -300mg winstrol 20mg
    7.hafta 250 mg sustanon-300 mg winstrol-20 mg
    8.hafta 500 mg sustanon-300 mg winstrol-20 mg

9.hafta pct günlük 40mg nolvadex

2. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bodyturkey,o kadar cok konu aciyorsunki yetismek mumkun degil..

Sustanon yerine tek ester kullanmalisin kan daki dalgalanmayi onlemelisin..PCT eksik PCT protocol yazip arama motorlarinda arastirirsan goruceksin nasil yapildigini

3. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Eczanede sustanon var o zaman tek ester olarak testesteron var mi ismini yazarsan sevinirim ama eczaneden alabilmemiz lazım

4. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    0
    testestrone enantate veya cypionate oda olmadı propionate (ama gün aşırı vulmalısın bunuda) o yüzden sen ilk 2 yi dene .Ama ilk kürde winstrol olmaz ki oda kısa esterdir büyük ihtimalle onuda gün aşırı vurmalısın.Neden ilk kürde olmaz dersen msn den yazışalım biraz uzun bir hikayesi var .

5. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    cevap vermeyin şuna ya.. geçen günlerde steroid zararları diye bişiler zırvalamıştı olay olmuştu millet bi ton laf sölemişti. hala kalkıp böyle şeyler yazıyor..

HELL WATCHMAN ve Danny Boy bunu beğendi.
  6. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Serdar paylarim seni ilgilendirmez

7. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    çöplüğe çevirdin her yeri.

Danny Boy bunu beğendi.
  8. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Ben kür örneğini sundum aka1453 özel mesaj attım ben sana

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kilo ve spor geçmişini bilmiyorum ama.
    İlk kür hafif olmalı 12 hafta boyunca 500 testo enanth 300 boldenon yapabilirsin. ek olarak dianabol alabilirsin 10 mg olabilir mesela.
    ama spor geçmişi kilo filan yazsan daha iyi olurdu en az 3-4 sene spor geçmişin yoksa yapma bence.Karar senin ben sana karışamam bu arada enjekte çok önemli damara filan gelirse sağlığın açısından hiç iyi olmaz. Bu arada iğneler yağlıdır canını vaya yakar. Krem sprey filan varmış vurmadan önce sürülüyormuş istersen onlardan kullan ama bilmiyorum işe yarıyor mu yaramıyor mu.
    hergün multivitamin hapı almalısın
    b6 vitamini apikobal
    karaciğer koruma hapı
    çinko hapı
    omega 3
    eczanede satılan ketoral, kotozonal, nizoral şampuanlarından birini almalısın saç dökülmesini engellemek için.
    Kısaca küre girme bence hemen ama illa giricem dersen kafadan 1.000 tl de masrafa sen
    kür sonu pct.bu supplementleri eksik etmemen lazım kür esnasında ve sonrasında güç ve kas kaybını minimum'a indirmelisin.
    bcaa whey protein tozu creatine glutamine.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:12 ----------

söylemeyi unuttum 5.hafta bitiminde dianabol'ü bırakabilirsin tablet olduğu için karaciğeri daha fazla zararı var zaten 5. hafta bitiminde diğerleri etkisini gösterecek ek olarak dianabol almana gerek yok. Bu arada dianabol tabletine göre değişir genel olarak 15-16 gün gidiyor.

Son düzenleme: 9 Kasım 2011
    Bodyturkey bunu beğendi.
  10. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Supplementlerim hazır kürü 8 hafta düşünüyorum spor geçmişim 3 yıl kilom 76 boy: 1.77 boldenonu eczanede bulabilirmiyim bu gün testo sordum eczaneye yok dedi primobolan var sadece dedi bulmanda zor dedi testoyu

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:21 ----------

1.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    2.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    3.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    4.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    5.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    6.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    7.Hafta 300 mg Boldenone + Testosterone Enanthate 500 MG
    8.Hafta 300mg Boldenone

bu kürü yazdım boldenone için sence benim için uyumlumu kendim kafamdan yazdım tabi araştırıp yazdım Ec0 nasıl sence ? boldenon ve testoyu bulabilirsem uygulıcam.

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

peki boldenonla testo propianat kullansam 100mg ampullerden testo enante haftada 500mg alınıyor ama propianat kaç mg alınır onla ilgili bir bilgim yok yazarsanız sevinirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10.11.11 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09.11.11 23:24 ----------

Testosteron pr. boldenon buldum testo 5 ampul 45tl boldenon 130 tl 10 vurumluk. 10ampul testoaldim 10vurumluk boldenon ald

11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    testo propionat aldımdeme sakın o ürün define için kullanılır 1gün arayla yani pazartesi vurdun salı vurmıcan çarşamba vurcan öyle öyle.propionat kullanma ilk küründe dediklerimi yapabilirsin haftası sana kalmış 10 haftada yapabilirsin 11 de. ayrıca son hafta neden testo enanth kestiğini anlayamadım.aslına bakarsan 12 haftalık testo enanth küründe boldenon'u 10.haftada bırakabilirsin ama istersen 12 haftalıkta yapabilirsin bu arada bildiğim kadarıyla 2000 mg var boldenonda 200 mg alırsan 10 kullanımlık olur. 300 alacağın için 10 dan az olacak haliyle dianabol kürde istersen kullanmayabilirsin ama 5.hafta bitiminde diğerlerin etkisi başlıyacak o zamana kadar kullanabilirsin ama kullanman şart değil.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:39 ----------

testo propionat aldıysan geri iade etmeye çalış enanth olcakmış filan geri verebilirsen ver.
    1 gün arayla vuracağın için kalçadan enjekte ettirceksen delik deşik olur. Supplementlerde eksiğin olmasın çok önemli bu kür bitimindede bcaa glutamine proteintozu creatine kullanmalısın güç ve kas kaybını minimum seviyeye indirmek için. cycle assist 240 kapsül var multivitamin filan ne ararsan var vaktinde çok aradım ama bulamadım türkiyede yabancı sitelerde satılıyor eczanelerdede yok getirtme şanslarıda yok dediler ama sen gene bir sor.
    propionat 1 ampul yeterli ama bulk küründe olmaz.

Son düzenleme: 10 Kasım 2011
    onurr_535 bunu beğendi.
  12. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    bu gün alıcaktım enantat alıcam o zaman tamam. Şimdi ben testo enantat birde boldenon alıcam karaciğer takviyesi için eczaneden ne almam gerekiyor ?

13. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Arama Butonu! Boş sorular sormaktan vazgeç.

Google a yazsan bile çıkar.

14. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Forum Kuralları'nı okumanı öneririm BodyTurkey.

10.4 Troll olmayın :
    Başlıklara ; sırf ilgi çekmek, popüler olmak veya konuyu sabote etmek için ana konudan bağımsız , üyeleri tahrik edici nitelikte mesajlar yazmak yasaktır.Bu kuralı ihlal edenler uyarılmaksızın süresiz uzaklaştırılacaklardır.

Bir uyarı daha olmayacak.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş