1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeni foto ve ölçülerim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve voltaj tarafından 25 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Tsk ederim 5.ayimdayim suan ve kilom 86 nisana kadar hacim sonra definasyon

2. tolgacanalp

tolgacanalp Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    creatin ve proteini eksik etme başarılar

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    iyide kolda ben kas göremedim yağ o kilo aldıgı beyler kendide yazmıs 74 ten 77 kg olmuş bu kas olarak gelişememiş yağ olarak hacim almış doğal yollarla isterse çok iyi bir genin olsun 4 cm kol olarak hacim imkansız

4. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum. 2 ayda 4cm hacim almak nedir??? Alırsın ama kas olarak değil arkadaşın dediği gibi yağ olarak.Zaten fotoğraflardanda belli oluyor.

Benimde kollar 38 cm idi.Şu an diyetteyim çalışmamı azaltmadım 37 cm oldular.Neden düştüler başarsızım diye mi? Hayır.Çünkü 1 cm yağ vardı.Yağ gitti kas kaldı.

5. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ona çok takılmayın derim. kendimden biliyorum 2 ayda 3-4 cm alınabilir. gayet normaldir. kişinin metabolizması, kas yapısı, spor geçmişi ile epey alakalıdır.

6. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Creatin ve protein tozuna devam. Kollardaki kas olayina gelirsek 3 haftadir spora ara. Verdim. Eger yag olsa kollarda 1cm duser hacim olarak ki bu aralar beslenmeye dikkat etmiom aybasi geri baslicam. Cm olayina gelirsek herkesin genetigi ve gecmisi farklidir. Ayrica galiba cogunuz kas hafizasi die bir seyi bilmiorsunuz. Bilmeyenler icin soluyorum google amcaniza bir danisin

7. Scorponok

Scorponok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ oranı indikten sonra başarılı bir vücut olacak gibi duruyor. Çalışmaya devam. Tebrikler.

8. kellar

kellar Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18

kesinlikle katılıyorum.Mükemmel bir yorum.Özellikle kisinin spor geçmişi ve de voltajın da dedigi gibi kas hafızası çok etkili kasın gelişmesinde.Bende kendimden biliyorum.ilk bu foruma üye oldugumda 2008 de , 3-4 santim 2 ayda kol yapanlara bende çok tepkili bakıyordum.İnanmıyordum.Çünkü o zamaanlar 3 ay salona devam etmeme ragmen 1 santim bile anca oynamıştı kollarım.
    Şu son 10 haftalık yaptıgım sporla ise 4er santim arttı kollarım .Ama her antremandan 48 saat sonra başlayan ve 6-7 gün geçmeyen ağrılarımı , göğüs acılarımdan uyuyamadığım geceleri bir ben bilirim.Canım istemese bile sırf ihtiyacım oldugunu düsündügüm icin tavuk yemelerim ve protein tozu içmelerim de cabası.2008 de 3 ay boyunca yaptıgım antremanlardan sonra ise gıdım agrı ve acı hissetmiyordum...

9. brhmcr

brhmcr Guest

Eminim ilerde cok guzel bir gelisim gorecegiz. Guzel altyapi olusturuyorsunuz.Tebrikler.

10. ali1453kedi

ali1453kedi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    boyun kısa olduğu için çabuk gelişmiş kol ölçün bence

11. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Nişanlanacak mıssınız, hayırlı olsun dileklerimle...Söylenecekler zaten söylenmiş, bizde söylenmeyen kısmı söyleyelim dedik...

Sayfayı Paylaş