Yeni body'e başladım ve program hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sh1ne tarafından 26 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sh1ne

sh1ne Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben body'e yeni başladım zayıfım 22 yaşındayım 1.75 boy 59 kiloyum amacım vücut hacim kazanmak vücudum biraz sönük duruyor ve kilo almam lazım ben aslında kilo almak için program hazırladım body'e gitsem bu aldığım kilonun faydasını o şekilde görebilirim diye düşündüm 70 kiloya yakın olmak istiyorum.Ayrıca bodye sabah 9 da mı gitmeliyim akşam 9 da mı hangisi daha uygun karar veremedim ancak ben 1 gün sabah 9 ,1 gün akşam 9 gitmeyi planlıyorum sizcede uygunmu yoksa hergün aynı saat mi gidilmeli? Beslenme programım şu şekilde kilo almaya yönelik öncelik sonra kaslanma olarak istiyorum.

Sabah 8:15 kalkış 2 yumurta biri tam diğeri beyazlarını yeme şeklinde ve corn flakes mısır gevreği 200 ml süt

9:00 body salona gidicem elimde hareketleri yapmaya yönelik kağıt verdiler ordan 1 saat gibi süre yeterli sanırım 10:00 gibi bitiş

Bodyden 1-2 saat sonra normal kahvaltı ekmek bal pekmez filan

Öğle 14:00 gibi 1 tabak pilav yada yağsız makarna 100-150 gr tavuk

Ara öğünde atıştırma peynir ekmek mandalina meyve olabilir doyurucu şeyler belki yine makarna yada pilav olabilir

Akşam üstü 19:00 gibi 1 tabak pilav yada makarna + nohut filan sulu yemek sebze yemekleride olabilir.(Annemin yapacağı yemekleri bağlı oluyor sulu yemekler onun için).

yatmadan 1 saat önce meyve suyu + 2 yumurta beyazı (bazen yağsız makarna yatarken).

ben oluşturamadım aslında tam programda şimdilik bu şekilde bilen biri doğru yada yanlışsa diye doğru yolu gösterebilir mi ?

Bütçeme göre hazırladım liste aslında yeterlimi sizce?

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    günün saatlerinden ziyade aradaki dinlenme süresi önemli
    eğer bu sana yetecek program yapıyorsan bi sıkıntı olmaz
    ama dinlenmen gerekenden az dinleniyorsan ya programını ya çalışma saatini değiştirmeni öneririm
    birisinde 48 saat dinleniyorsun
    diğerinde 36 saat
    yanlış hesaplamadıysam tabi durum böyle

Sayfayı Paylaş