Yeni bir ketojenik beslenme günlügü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve paleoketo tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. paleoketo

paleoketo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar uzun zamandır forumu uyeliksiz takip ediyorum herşeyi okuyorum cok güzel şeyler paylasılıyor umarım bu diyetimdede bana yardım edersiniz yaş 18 boy 184 kilo 72 3 yıldır bu sporu yapıyorum en fazla 1 ay ara verdim ve 3 yıldır haftanın 6 günü kesintisiz giderim spora artık bagımlılık oldu gitmeyince moralim bozuluyo bu diyeti yaparkende 6 gün gitmeye devam etcem tabiki nese günlük beslenmeme gelicek olursak
    Sabah 7.30
    2 ve ya 3 yumurta tereyaglı tulum peynirli ,sucuklu ,sosisli ,salamlı olabilir

8 den 2 ye kadar okulda oluyorum bişey yiyemiyorum bazen bulursam badem fındık yada kabak cekirdegi

Öglen
    zeytinyaglı tonbalıgı 160 gram yanında 3 gen peynir yada 320 gram tonbalıgı

akşam
    evde zeytinyaglı kuru fasulye,patlıcan gibi gibi yada etli yemekler olursa yerim yoksa giderim kapak cekirdegi alıp citlerim yada tonbalıgı yerim

bazen tahin yerim yada koskanın şekersiz tahin helvası var ondan alırsam ondan yerim haftada bi filan şekersiz bitter cikolata yerim meyveyle filan aram yoktur c vitamini kullanıyorum cay kahve şekersiz evet inş takip edersiniz her gün yediklerimi kacamaklarımı filan herşeyi yazıcam teşekkür ederim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:38 ----------

Bugun sabah 2 yumurta kasar peynirli yaninda sekersiz kahve oglen 3 yumurta 6 dilim sucuk tulum peynirli tereyagli yedim aksam da kismet .)

ZeusS_ bunu beğendi.
  2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Fasülye gibi baklagiller karbonhidratça zengindirler diyet listenden çıkarmalısın. Ayrıca tatlandırıcılardan da uzak dur. Koska nın helvasını falan unut hepsinde yapay tatlandırıcı var. Ketojenik diyette olay düşük insülin. Tatlandırıcılar yinede insülin salgılattırabiliyorlar ki riske girmeye değmez. Yağlaa gelince zeytinyağı gibi bitkisl kaynaklı yağlar çabuk sindirilir buda seni acıktırabilir. Mümkün olduğunca tereyağı kullanmaya önem göster. Okul içinde ufak bir kapta tavuk kızartıp götürebilirsin çok iyi olur. Bademden çok ceviz yemen de sağlıklı yağ asitleri alman açısından yararlı olur.

paleoketo bunu beğendi.
  3. paleoketo

paleoketo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim yorumun icin akşam tavuk var yanında salata spordan cıkınca 1 tatlı kasıgı tahin ve 20 gram filan kaymaklı kahve ictim
    tavuk pişiyo suan :)

4. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    sucuk salam da yeme arkadasım hazır köfte falanda yeme icine soyayı basmıslar östrojen salgılatıyor soya kalp kasına zarar verebiliyormus

en guzeli kasapda gorup aldıgımız et tavuk balık yumurta

İshak01 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş