Yeni bir hayata başlamak için adım atmak istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Juavel tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Juavel

Juavel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,
    Değerli abilerim,kardeşlerim.Uzun süreden sonra pek geç olmasada artık kilolarımın farkına vardım ve yeni bir sayfa açmaya karar verdim.Öncelikle sizlere kendimden bahsedeyim belki bu şekilde daha iyi tavsiyeler verirsiniz.
    16 yaşında Lise 2. sınıf bir kardeşinizim. Boyum 180 Kilom 109-110:(
    Abilerim,Geçmişte devamlı spor yapmış olsamda bu sporlar ara ara olduğu için bana faydasından çok zararı oldu ve her bıraktığım dal bana verdirdiği kadar daha çok kilo aldırdı. Muay thai,Kickbox,Jujitsu onca kiloma rağmen salondaki dostlarımın yaptığı hiçbirşeyden geri kalmadım ve bende yaptım öğrendim fakat bu dönem yine ara ara (2-4-6 ay civarı) oldu.Uzun süre araştırmamdan sonra buraya bu konuyu açıp sizlerle sorunumu paylaşmak istedim.
    Binevi bu çözüme ulaşmama yakınlarda açılan spor salonu sebep oldu :)
    Gelelim sorunuma,
    Abilerim kilolarım beni rahatsız ettiği gibi dış görünüşümüde engelliyor.Fakat vücudumda sarkma vs söz konusu değil yaptığım sporların bir faydası olsa gere vücudum hep toplu kaldı taaki son 2 aya kadar.Vücudum hiç olmadığı kadar yağlanma başladı, meme kısımlarında hafif hafif sarkmalar oldu ki olsun artık :)
    Benim kararım ise spor salonuna yazılım ara vermemeksizin ek yağ yakıcı vs, yardımı ile bu kilolarımdan bi an önce kurtulmak.Yaşıma bakmayın ilaç alacağım zaman yüksek dozajda alan birisiyim bünyem güçlü yağ yakıcıdan yöne sıkıntım olacağını sanmıyorum.
    Özet geçecek olursak,
    Sizlerden Hangi yağ yakıcı desteği ile nasıl bir program izlemem gerekli, Kışın spor salonu sorun oluyormu hala giden abilerim varsa, Ortalama bütcem ne kadar olmalı sonuçta önceden bütçeyi ayarlayıp hazır bir şekilde başlamam gerek. Eğer gerek olursa vücut ölçülerimi veya fotoğrafı sizlerle paylaşabilirim.

2. Marusechka

Marusechka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    öyle çok üst düzey bilgi sahibi değilim ama söyleyeceklerim yardımcı olur belki . 16 yaşında boyun 1.80 olması iyi benim önerebilceğim ufak tefek püf noktalar var ve bilindik şeyler . Ekmek hamur işi tarzı şeylerle aşırı yağlı yiyeceklerle tuzla ve şekerle ilişkini kes ara öğün olarak meyve ye (sayısını abartmadan 1-2 tane meyvesine göre) ve ana öğünlerinin sayısını 4-5 yap ama azar azar ye soğuk su kesinlikle tüketme ılık su spora çok güzel destekci doğal bi ürün . spor olarak kardiyoya özen göster fakat haftada 3 gün kardiyo yapıyorsan mutlaka 1 gün ağırlık antrenmanlarına ayır ama çok ağırlık az tekrar değil az ağırlık çok tekrar yap antrenmanlarını 1.5 saatten uzun tutman yarar + zarar verir . (kullanmanı fazla tavsiye etmesemde) mutlaka araştırmışsındır yağ yakıcılar L-carnitin Cla Termojenik olarak ayrılıyorlar ve hepsinin farklı işlevleri var örneğin benim kullandıgım grenade thermo enerji veriyo acıktırmıyor nabız artışına sebep oluyor ve bu şekilde hem artı performans hemde artı terleme sağlıyor cla da iştah kapatıyor yemek aratmıyor zaten insanlar genel olarak zihinsel olarak aç hisseder yedikten sonra niye yedim ki diye düşünür . termojenik kullanabilirim diyorsan grenade thermo çok güzel bir ürün cla diyorsan Dymatize veya Solgar markalarına bakmanı öneririm ayrıca Animal Cuts da güzel bir ürün fakat bu ilaçların çeşitli yan etkileri olabilir onun için ne de olsa ben güçlüyüm diyerek sabah 4 spor öncesi 4 gibi kullan diyenleri dinleme ve yavaş yavaş vücudunu alıştırarak sayıda artış göster örneğin ben sporu iyice ilerlettiğimde thermoyu sabah 3 spor öncesi 2 şeklinde aldım ve göğüs kafesimde basınç kalbimde sıkışma hissettim ve sessiz şekilde beklersem kalbimin çalıştığını hissediyordum . sana başarılar dilerim umarım istediğin vucuda kavuşursun

3. Juavel

Juavel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlginizden dolayı teşekkür ederim. Haftada 3 gün spor salonanu yazılıyorum fakat günleri siz belirliyorsunuz denildi bana, Örn/ Pazartesi kardiyor çarşamba ağırlık cuma kardiyo nasıldır ? Programı o şekilde hazırlasam ? 4 gün olmuyor malesef salon kabul etmiyor.

4. CeidoX

CeidoX Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba,

Eğer imkanın varsa 3 günü 5 gün yapmalısın. haftada 5 gün kardiyo yap 3 beyazı kesmelisin UN,TUZ,ŞEKER bunları kestiğin sürece ve spor yaptığın sürece kilo vermemen İMKANSIZ 2 ay boyunca bu şekilde devam et kilo vericeksin. Vücut bir süre sonra yağ yakımını cok zorlaştırıyor işte tam burda yağ yakıcılar devreye giriyor. yağ yakıcı olarak L-Carnitin ve CLA kullanabilirsin fakat bu şimdi değil spor yapmaya başladıktan 2 3 ay sonra

5. Marusechka

Marusechka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    Yalnız ben 3 gün kardio + 1 gün az ağırlık çok tekrar ağırlık antrenmanı yapmani tavsiye ettim çünkü 2 gün kardio az gelir ve kilo verirken deri sarkmaları deride çatlama deforme olma gibi durumları engellemek içinde 1 gün ağırlık yap dedim salonla konuşarak 4 güne çıkartmaya çalış yok derlerse baska bi salona gitmeni tavsiye ederim eğer civarda yok uygun bi yer bulamam diyorsan 3 gün kardio ve kardio sonrası 30 45 dk arası ağırlıkta olabilir fakat 1 Saat 1 saat 15 dakikayi geçen aktivitenin zararı olabilir yağ yerine karbonhidrat yakabilirsin. Üstteki arkadasa katılıyorum 3 beyaz unutmak çok önemli spordan önce şekersiz kahve içmeni de tavsiye edebilirim günlük su alımın 2 litreyi mutlaka geçsin

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle, yağ yakıcı sormuşsun. Kesinlikle hiçbir yağ yakıcıya tek kuruş para vermiyorsun. Onu aklından çıkart. Hiçbir supplemente de para vermiyorsun, unut bunları. Kafana yağ yakıcı veya başka supplement sokmaya çalışanların hiçbir dediklerini dinleme. Sebepleri forumda uzun uzun tartışıldı, burada tekrar yazamam ama forumu takip ettikçe, eski konulara baktıça görürsün. Yağ yakmanın tek yolu var doğru beslenmek. Bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için de beslenme ve yağ yakımı bölümlerini uzun uzun okuyacaksın, şimdilik proteinleri sabit tutup karbonhidratı kısarak işe başla. 16 yaşındasın, yağ yakıcıya veya başka supplementlere vereceğin paraya sinemaya, tiyatroya gideceksin, kitap alıp okuyacaksın, arkadaşlarınla gezeceksin.

Cr0w, taygunuzunay ve Created By Loss bunu beğendi.
  7. Marusechka

Marusechka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Ankara
    Aslına bakarsan ben ilaç konusunda sadece öneri kısmına takılmışım doxux nickli üye veya yonetici çok doğru söylemiş ve söyle bi durum da var ergenliğin yani enerjinin patlama kısımlarındasın vaktin de vardır muhtemelen. düzenli uyku düzenli beslenme su alımında artış hamur 3 beyaz bırakmak gibi pratik ve temel durumlarla sağlıklı düzgün bır kilo kaybı sağlayabilirsin ve gelecek yaşamın için daha yararlı olur . Ayrıca kış aylarında spor sorun olur mu demişsin spor salonlarınin yanlış havalandirilmasi ve terliyken dikkat edilmeyen hususlar olabiliyor yine kendimden örnek verecek olursam eski salonumda leg press leg extension leg Curl aletleri tam camın önündeydi ve o sırada önemsiz gördüğüm bu ayrıntı 2 3 gün evde sürünmeme sebep olmuştu .

8. Juavel

Juavel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Supplement'leri ilk haftadan sonra kullanmaya başlayacaktım ki enerjisi çabuk tükenen birsiyim. Spor salonunu 4 güne çıkardım.Fakat supplement'da hala kararsızım.Ben birazdaha araştırayım :)

Sayfayı Paylaş