Yeni Bir Başlangıc için

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Djarum123 tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Djarum123

Djarum123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÖNCELİKLE HERKESE MERHABA ARKADASLAR.. BEN FORUMUMUZA YENI UYE OLMAKTAYIM . SORULARIM HAKKINDA FORUMDA KONU ACMADAN ONCE OLDUKCA ARASTIRMA YAZDIM FAKAT HERKESIN FARKLI FARKLI YORUMLARINI OKUDUKDAN SONRA KAFAM KARISTI BU SEBEBLE KONU ACMA IHTIYACI DUYMAKTAYIM.
    BEN 19 YASINDAYIM BOYUM 1.79 KILOM ISE 80 . DUZENSIZ BIR SEKILDE BU SPORU 1 SENEDIR YAPIYORUM . SPORA ILK BASLADIGIMDA 105 KILOYDUM 5 AY GIBI BIR SUREDE 76 YA INDIM AGIRLIK CALISMADAN SIRF CARDIO ILE FOTOLARINI BULDUGUMDA KOYUCAM . ZAYIFLADIKDAN SONRA SPORU BIRAKTIM VE YEMEYE ICMEYE BASLADIM SUAN 80 KILOYUM . 1.5 AY ONCE AGIRLIGA BASLAMAYA KARAR VERDIM . AMA KAFAM KARISIK CUNKU HACIM ALMAK ISTIYORUM AMA SIRF CARDIO ILE 20 NIN UZERINDE KILO VERDIGIM ICIN YAGLARIM COK YUMUSAK VE BENI RAHATSIZ EDIYOR . 1.5 AYDIR PROTEIN TOZU KULLANIYORUM VUCUT OLARAK BELKI DAHA IYI HISSEDIYORUM GEREK KOL GEREK OMUZ GEREK GOGUS AMA BENIM ISTEDIGIM FIT BIR VUCUDA SAHIP OLABILMEK . HAFTANIN 6 GUNU SPORA GIDIYORUM FAKAT 1.5 AYDIR SADECE AGIRLIK CALISTIM HIC CARDIO YAPMADIM . GOBEKDEN KURTULAMIYORUM YAGLANMADANDA . BUNDAN DOLAYI COK RAHATSIIM VE BU YUZDEN KENDIME BIR DIYET PROGRAMI YAPTIM IKI GUN OLDU BASLAYALI . AYNI ANDA HACIM ALMAK VE ZAYIFLAMAK ICIN CALISMAK ISTIYORUM BU KONUDA SIZDEN YARDIM ISTIYORUM . DIYETIM BU ARADA BOYLE :
    SABAH 6 ADET YUMURTANIN BEYAZI , LOR , LIGHT PEYNIR
    OGLENE DOGRU : LIGHT YOGURT ILE YULAF
    3-4 GIBI YAGSIZ IZGARA TAVUK YADA ET BAZEN TON BALIGI LIGHT
    AKSAM IZGARA TAVUK . VE GUN ICINDE BOL BOL SU .
    SIZE SIMDIKI VUCUDUMUN FOTOFLARIDA BUNLARDIR .
    IMG_2974.JPG IMG_2975.JPG IMG_2976.JPG IMG_2978.JPG IMG_2981.JPG
    AGIRLIK IDMANLARIMIDA SOYLE YAPIYORUM PTESI SIRT- KOL . SALI GOGUS- ARKA KOL . CARSAMBA OMUZ-BACAK SONRA CUMARTESIYE KADAR TEKRAR BASTAN . PAZAR OFF GUNUMDU BU HAFTADAN ITIBAREN CARDIYO YA AYIRICAM .
    SIZDEN ISTEGIM BEN KISA BIR SUREDE FIT BIR GORUNUME KAVUSMAK ISTIYORUM . INCEDEN DE HACIM ALMAK HOS DURMAK ISTIYORUM . BUNUN SIZDEN ONERILER BEKLIYORUM . HER TURLU KULLANILICAK TAKVIYEYE ACIGIM YETERKI SIZ ANLATIN .BENIM KULLANDIGIM ISE ANIMAL CUT ALMISTIM BIR HEVESLE 3 HAFTA KULLANIMI VARDI BEN DUZENLI BIR SEKILDE 2 HAFTA KULLANDIM VE GERCEKTEN VUCUT INANILMAZ SU ATTIGI ICIN ISE YARADIGINI DUSUNDUM AMA SON HAFTA KULLANAMADIM GUNDE 18 HAP ZOR GELIYORDU VE 1 HAFTADADA BUTUN SISKINLIGIM GERI GELDI . SIZLERDEN EN AGIR EN ETKILI ILACLAR HAKKINDA BILGI DE ALMAK ISTERIM KULLANABILIRIM CUNKU . SIMDIDEN TESEKKUR EDIYORUM .

2. Mitoo

Mitoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Djarum123 öncelikle hayırlı olsun
    İdman sistemin güzel kardiyoya ağırlık vermeni tavsiye ederim
    Bunun yanında supplement kullanımına devam et
    Animal cut bu konuda başarılı bi supplement
    Protein alımlarını eksik etme
    Ama dediğim gibi kardiyoya ağırlık ver beslenme düzenine ve uyku düzenine dikkat et
    Bunun dışında biraz sabır :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Djarum123

Djarum123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkur ederim mitoo
    Baska soz soyleyecek yok mu dur ?

4. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Haftada 6gun agir. Idman sistemin vucudunu zorlar. Gerilemeye Bile gidebilirsin. Hakkini vererek yapan birisi bu idman sistemiyle geriler.ant. Programlari var forumda iyi arastir.Duzene oturtmamissin antrnmanlari. Haftada 4 u gecmemeni omeririm. Bi gun dolu bi gun bos.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş