yeni basliyorum biraz yardima ihtiyacim var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dvtclk tarafından 12 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dvtclk

dvtclk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, spor salonuna gidecek vaktim olmadigi icin evde yapmayi dusundum. 1.5 ay once agirlik sehpasi, 2 adet dumbell, bar ve 60 kg agirlik aldim.andrid marketten indirdigim bir uygulamayla kendi capimda bir program olusturdum ama hic bir ilerleme yok, galiba biseyleri yanlis yapiyorum. onerebileceginiz bir program var mi abiler pes etmenin esigindeyim. Yaşim 23, Boy:1.84, kilo: 64. Ayrica beslenme konusu da var o da apayri bi mevzu zaten.

2. dvtclk

dvtclk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yok mu yardimci olabilecek biri?

3. bodyley

bodyley Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,
    Spor salonuna gidip program'a uymayı öğrenmen gerekiyor, kesinlikle. Bence evde dumbell ile çalışma olmaz. Eğer ki sağlıklı olayım diyorsan normal ısınma, şınav, mekik hareketleri sana yetecektir. 1-2 ay çalışıpta birşey olmadı deme ve sürekli vucuduna bakma. Gelişimi sen değil, başkaları farkedecek.

4. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Sadece dumbell ile olacak iş değil. İnternette birçok bu konuda videolar var onları izlemeni öneririm ayrıca calisthenics başlamalısın boşver dumbelları :D

5. dvtclk

dvtclk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de istiyodum spor salonuna gitmeyi ama gercekten firsatim yok.o kadar masraf edip malzemede aldim. Hic mi yolu yok, oyle ahim sahim bisey istemiyorum zaten biraz kalip yerine gelse yeter bnim icin.bi program uyguladim 1.5 ay ama spordan sonra hic yorgunluk hissetmemeye basladim zamanla o yuzden yanlis yaptigm kanaatine vardim.sadece soyledigim malzemelerle uygulayabilecegim bi program olsa yeter

OttomannSlapp bunu beğendi.
  6. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Calisthenics Spor Salonu değil canım benim :) Calisthenics dediğimiz şey kendi vücut ağırlığınla çalışman ha dumbelları madem aldın onları kullanarak omuz çalışabilirsin kanat çalışabilirsin ama asıl göğüs için ve diğer bölümler için barfiks şınav mekik öneririm. Spor salonuna ben de karşıyım açıkcası :D

7. dvtclk

dvtclk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Calisthenicsin ne oldugunu biliyorum zaten,bodyley e hitaben dedim ben spor salonuna gidemiyorum diye. Sadece dumbell yok ayrica agirlik sehpasi halter seti ve barfiks cubugu da var bu aparatlari kullanarak yapabilecegim bi program istiyorum sadece.

8. OttomannSlapp

OttomannSlapp Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Barfiks barı
    Şuan benim elimde sana uygun bir program yok forumumuzu biraz araştırırsan bulacağından eminim.

Sayfayı Paylaş