yeni basladim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve omerkaya tarafından 10 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. omerkaya

omerkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist.
    Merhaba Arkadaşlar. Selam Size. Yeni Yim ve Acemiyim. Bir Salona Başladım , okuldan Arkadaşım Salonda hoca lık yapıyor. Ve kullanmam için bir kaç ilaç verdi. Bir kaç soruma ilgi gösterecek biri varmı acaba..??

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    istedigini sorabilirsin yeni bir baslik ac ve sorunu sor ;)

3. omerkaya

omerkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist.
    İlaç Kullanımı Hakkında...

95 Kiloyum , Dİet Yapıyorum.Body Yapıyorum.
    kullandığım ilaçlar...

1) L-carnıtın Spordan 30 Dk. Önce 2 adet.
    2) clenbuterol Spordan 1.30 dk önce 3 adet.
    3)superıor amino 2222 tabs - spordan 30 dk. önce 5 adet. Spordan Sonra 5 adet.
    4)Power %100 Power Man Creatıne - her sabah 5 çay kaşığı su ile karıştırıp içiyorum.

Salondaki Hoca nın Bana Uygula Dediği ilaçları , zamanını ve kaç adet kullanacağımı yazdım.

Kısa Ve Net : Doğru mu Yapıyorum ----- Yanlış mı ???

TeşekkürLer...

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    hocan sana clenbuterol vererek yanlis bir hareket yapmis onu sakin kullanma forumda clenbuterol yazip arama yaparsan ne demek istedigimi anlarsin...

5. omerkaya

omerkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist.
    Eyvallah DA !

çok iyi bir yağ yakıcı ben kullanıyorum günde 6 tane civarı ama kalbi sağlam olmayanlara göre değil dikkatli oluın

Diye Bir mesaj okudum. Ve Yazılanların Çoğu "yağ Yakıcı özelliği niteliğin de bir ilaç diyor" Neden Sakın Kullanma Dediniz.??

Tşk.ler

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  7. omerkaya

omerkaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist.
    Okudum ----- ilgine Tşk.ederim...

Fakat ! Kullanmamam gerektiği konusunda her hangi bir uyarı malesef göremedim.Bence siz Bir daha Okuyun. :)

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Clenbuterol:Kalpte büyük hasar olusturma riski
    Cytomel:Bir sporcunun kullanabilecegi en riskli ilac.Cunku tiroit hormonunda denge bozulmasinda,ömür boyu bu haplara bagimli olabilirsiniz.Ayrica hiper tiroidi olanlarda,kullaniminda ölüme götürebilir...

yukardaki yazi sana verdigim linkte milli sporcu arnold jr yazisindan alinti eger bu yeterli degilse sen devam et :x

9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.565
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    Re: İlaç Kullanımı Hakkında...

tek seferde 5 çay kasıgı creatın bana bıraz fazla geldı.1 tatlı kaşıgı creatın 5 gram gelır.kullanımı buna gore ayarla.

10. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    omer kaya kardes kalbine güveniyorsan kullan clenbuterol.

11. rectangle_body

rectangle_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence senin hocan senden hemen bir arnold yaratmak ve benim öğrencim bu işte demek istiyor.Salona ilk başlayan birine clenbutrol ve ardından gereğinden fazla supplement vermek hiç mantıklı deil.İlk başta vücudunun bu spora alışması lazım.Çünkü spora ilk başladıgında su içsen bile sana yarar.Vücudunda değişiklikler olur.Daha sonra zaten artık vücudunun takviye istediğini sende anlayacaksın.Bence şu an sadece sporunu yap.Ve clenbutrol dan da uzak dur.Tabi bu benim düşüncem.Senin iyiliğin için.Gerisi sana kalmış.iyi çalışmalar...

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Evet salona ilk başlayan birine neden veriyorlar kişinin saglıgını riske atıyorlar artık e çağdayız arkadaşlar iyi yada kötü ne verilirse şöyle bir araştırma yaparsanız kendiniz için iyi birşey yapmış olacaksınız

13. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.074
    Ödül Puanları:
    0
    Ilk 8- 9 ay amınoacıd ve vıtamınden baska hıcbırsey kullanmamanı tavsıye ederım. Amıno acıdı bıle cok fazla alma, daha cok dogal kaynaklardan proteını karsılamaya calıs, et , sut , yumurta, balık vs.

Vucudumuzun ozumseme kapasıtesıde zamanla artar. 3 senelık bır sporcu ıle 3 aylık sporcu aynı proteını alsalar, 3 senelık
    sporcu bunun daha buyuk bır oranını sındırebılırken dıgerı buyuk oranda tam emılmeden atacaktır.

Bunun sebebı de vucudun gelen proteıne ıhtıyac olduguna ve sonuna kadar emılmesı gerektıgıne karar verecek bır surec yasamasıdır.Hucrelerıne kadar bılınclı hareket eder vucudumuz. Fızıksel sartlara, beslenme ve uyku duzenıne gore kendı ıhtıyaclarını belırler ve buna gore hareket eder.Nasıl kı aynı beslenme duzenını uygularken kısın yaglanmaya meyıllıysek,
    az uyudugumuz donemde bır sure sonra daa az uyku yeter hale gelıyorsa, yedıklerımız ıcınde bır uyum surecımız vardır.

Metabolızmanız hızlı ıse ve vucudunuz bu sekılde devam etmesı gerektıgını dusunuyorsa delı gıbı yesenızde kılo almazsınız,
    tam tersı de gecerlıdır.Ornegın arada bır fazla yedıgımızde yanı cok kalorı alıp az harcadıgımızda kılomuz hemen artmaz
    vucut bunu bır sure tolere eder, ancak ısrarla cok kalorı alırsanız kılo almaya baslarsınız, bu yuzden de dıyetlerde haftada bır gun bıraz asırıya kacmanın genele cok bır zararı yoktur.

Sayfayı Paylaş