Yeni Basladim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rinaldi tarafından 18 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. Rinaldi

Rinaldi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb oncelıkle ben bb yenı basladım acıckası kılo almak ıcın gıdıyorum fakat hocam bana creatine-gaıntech-triplexv e deamıno asıt onerdı fkat bunları almam su an ıcın mumkun degıl :) ancak ıclerınden bı tanesını alabılırım dedım amino asit almalısın dedi o zaman sizce ne yapmalıyım kilo almak v.s. için simdiden tskler

2. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Ya Protein Tozu yada karbonhidratli protein tozu almalisin...Amino Asit bunlarin yanina ikinci takviye olabilir su an senin icin.

Creatin icin ise daha beklemelisin

3. Rinaldi

Rinaldi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk. ederim yani ilk basta gainer mı almalıyım ?

4. onderrr

onderrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle mrb böyle siteler sayesinde bilinçlenmeye çalışıyoruz emeği geçen herkese teşekkürler bende başlığı açan arkadaşım gibi yeni başladım bb ye.2 ay bitti 3 ten dewam ediyorum çalıştığım salondaki hoca ikinci aydan sonra karbonhidrata başlaman lazım diye gazladı bende başladım 1 aydır mass2000 kullanıyorum bu arada boy 182 kilo 60 tı 2 ayda 66 oldum ama doğru mu yapıyorum yoksa takviye için aceleci mi davrandım bunu öğrenmek istiyorum?

5. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0

2 ayda 6 kilo bence büyük başarı. Demekki doğru yoldasın. Aynen devam... Mass2000 iyidir, kullanım şeklin nedir? Her gün mü alıyorsun? Nekadar alıyorsun?

6. onderrr

onderrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alperen mega massi antreman yaptigim gunler antreman sonrasi ve yatmadan once olmak uzere gunde iki kere 3 corba kasigi massı 250 ml sute karistirarak aliyorum bunun yaninda beslenmemede dikkat etmeye calisiyorum tabe mass sadece bonus simdilik baslayali 3 ay bile olmamasina ragmen aldigim gidisattan memnunum hem kilo almak hemde formda hissetmek guzelmis :)

7. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    body hocanız bunları tavsiye etmenin yanında satıyorda...tahminim.
    hiç girmeyin bu ek besin işlerine. önce doğal yollardan gelişiminiz dursun (yavaşlasın demiyorum)
    kilonuz başına 2 gr protein 4 gr karbonhidrat alın (60 kiloysanız 120 gr protein, 240 gr karbonhidrat) en az 4 en fazla 6 öğün yeyin. gelişmiyorsanız (ki gelişeceksiniz, bastığınız kilolar çok farkedecek) ondan sonra girersiniz takviye işlere.

8. Rinaldi

Rinaldi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo aldırıcı olarak onerebılecegınız var mesela multipower ıyımıdır yada gnc de satılan gaınerlar

9. onderrr

onderrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki benim gibi erken girdiginde zarari ne olur genelde zarari yok deniyo zaten dogal maddelerden yapiliyo falan deniyo ama sende bole dedigine gore vardir bir bildigin o bildiginide bizimle paylasirsan sevinirim?

10. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    zararı maddi acıdan olur,bu spor hic bi sekilde supplement kullanmadıgın takdirde bile kulfetli bir spor,birde ustune boyle takvıyeler eklenınce bu sorun dahada artabilir..gerci seni maddi acıdan zorlamıyo olabilir ,belki cok rahat temin edebiliyorsundur bunları ,ben genel icin soyluyorum zaten..ben ce 2 aylık bir bb gecmisi supplement kullanmak icin cok erken ,ben bu kısa sure zarfı icerisinde alınan takvıyelerin bir faydası olacagını dusunmuyorum

11. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Yurtdisinda yeni eski olmasi farketmez.Cunku bu gidalari normal yemek olarak gorurler.Ama bence 2 aylik sporcu icin en iyi ve tek takviye toz formlarda protein yada weight gainer dir

Sayfayı Paylaş