Yeni basladim sorularim var yardimci olur musunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ultras769 tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ultras769

ultras769 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaslar ben body e baslayali 1 hafta oldu nerdeyse ve programim soyle 1 gun calisip 1 gun dinleniyorum ve antremanda butun vucudumu gelistiriyorum orn : omuz kol bacak sirt mide gibi 45 dk felan suruyor sizce iyi mi yoksa degistirmeli miyim ?

2. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    İdmanın klasik bu sporla tanışma idmanı. Hocalar genelde bu programı yazarlar, 21 gün uyguladıktan sonra hocana söyle isteğine göre sana program yazsın.

3. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    banada buna benzer bir program verdi 3 hafta sonra tüm vücudumu geliştirmek istiyorum (karın,kol,kanatlar,sırt gibi) ne demek lazım hocaya

4. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Spora yeni başladığınız için kaslarınız ilk ağır idmanda kıpırdatamaz hale gelir, bunu engellemek ve günlük yaşantınızda sorun yaşamamanız için böyle bir alışma programı verir hocalar genelde. Antrenörünüze 3 hafta 1 ay sonra istediğiniz şeyleri söyleyip program yazdırabilirsiniz. Ama öncesinde beslenme programı da yazdırın. Kas ağırlıkla değil besinle gelişir.

5. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    hocayı daha doğrusu çok yeterli bulamadım beslenmem nasıl olmalı dedim bildiğim şeyleri dedi protein ağırlıklı yağsız şeyler filan

6. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sorun herkes de mevcut, klasik programları yapıştırıyorlar. Ben de nitelikli hoca bulamayacağımı, bulsam da aylık 120 TL den düşük salonda bulamayacağımı öğrendiğimden 1 ay sonra vizelerim bittiğinde ders çalışır gibi hacimlenme konusuna çalışıp kendi programımı kendim hazırlayacağım. Olmadı net üzerinden paralı program yapan hocalar var onlarla iletişime geçebilirsin. Ben biraz kontrolü seven biriyim, güvenemiyorum baştan savma yaptıklarını düşünüyorum programları. Tavsiyem 1 ay verilen idmanı yap, 2-3 ay da hocanın dediklerini uygula. Bu aşamada bol bol oku, kendine program yap, yoksa hep birilerine bağlı kalırsın ki bu kötü bir durum.

Sayfayı Paylaş