Yeni basladim, program icin yardim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve requiem tarafından 16 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. requiem

requiem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar, siteye uye olali cok olmadi ama kisa surede bircok onemli bilgi edindim burada.
    Ben bb ye baslayali daha 1,5 ay falan oldu.Antrenman programini kendim yaptim ama ne kadar saglikli bilmiyorum.Herhangi bir hocayla calisma imkanim olmadigi icin sizlerden fikir almak istiyorum.
    boyum : 189
    kilom : 69

kullandigim program :
    Gogus Bench Press 8 x 3
    Makine Bench Press 8 x 3
    Konsantrasyon Dumbell 8 x 3
    Halat Mideye Cekis 8 x 3
    Lat One Cekis 8 x 3
    Lat Arkaya Cekis 8 x 3
    Leg Press 8 x 3
    Leg Extension 8 x 3
    Leg Raise 8 x3

Bu programi 1,5 ay yaptim artik pek bir zorlugu kalmadi.Tum vucudumu calistirabilcegim bir program istiorum.sizce calistigim agirligi mi arttirmaliyim yoksa yeni bir programla mi devam etmeliyim.

Yardim ederseniz cok sevinirim.Simdiden tesekkurler....

2. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yanlış anlamadısma 1,5 aydır bu programı salonda uyguluyorsun.eğer öyleyse çok yanlış yapmışsın.hocan sana program vermedimi yada verdiyse onu rasgele yapmıyor.bir bildiği var ki sana ona uy diyor.birde işin tuhaf tarafı hocan kafana göre antrenman yaptığının farkına varmadımı?tuhaf :? :? birde demişsinki her gün hocayla çalışma fırsatım yok diye.zaten hoca çalışmanın başından sonuna kadar senin yanında durmazki!!.arada bir kontrol eder hareketleri doğru yapıyormusun diye falan.eğer illede bizim hocada iş yok ben başka program yapmak istiyorum diyorsan sitedeki antreman bölümünden Flexor un programını uygulayabilirsin.

3. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bb.com'un program veritabanında ne ararsan mevcut.

Haftada kaç gün çalışacağını, hareket başına kaç set olacağını ve hatta parçalı mı yoksa tüm vücut için mi program istediğini bile seçebilirsin.

adres:

http://www.bodybuilding.com/fun/workoutdatabase.htm

4. opsedium

opsedium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu forumda ilk yazım hatam olursa kusura bakmaın:)) ben 4 senedir body yapıyorum ama senede 6,7 ay calısıoum diger aylar musaıt olamıyorum we calışamıyorum,boylece yaglanıyorum.ozellıklede belımde yan yaglar acayip fazla..ince belli çay bardagı gibi duruyorum:))yaptırdıgım testlerde %14.9 yag,11.7 kılo yağ çıktı.şaun 78.5 kiloyum we kardio yap dedıler..ama nasıl yapılcanı bılmıyorum we hocalarda cok kıl ortamda bısı demıyolar nasıl yapıcamı:-(( daha oncede yaptım için body, wucudum kotu deıl ama yag bagladı,whey proteın de aldım ama simdi napıcamı bılmıyorum:-((
    bırılerı bana bı fıkır ve program gonderirse cok cok müteşekkür kalıcammm.... :?

Sayfayı Paylaş