Yeni basladim kas agrısı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PremiumDead tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alexandervonlouie

alexandervonlouie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Ne demişim ki ben?? Allah yardımcıları olsun ana beni çok da ilgilendirmez, ha yaşım küçük veya büyük bu sizi de alakadar etmez ayrıca benim üslubum gayet net ne sert ne de yumuşak.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43

Canım benim nerde artizlik yapmışım ? Yurtdisindayim ara sira hotelden giriyorum nete sadece oda telefondan birde uzun yazmaya mi calisicam ? Soylediklerimin neyi zoruna gitti.Yanlis bilgi vermissin söylüyorum.

1-Yag yakacak bunun icinde kardiyo yapip yemeni düzenleyeceksin

2-Bench press göğüs teki yağları eritmez. Bölgesel yag yakimi yoktur ancak kilo verirsen her yerinden yağ yakarsin bench press kas yapar

3-Göğüs eti özellikle göğüs kasını filan etkilemez .Biz kas çalışırken kaslarda mikro yirtiklar oluştururuz protein sayesinde bu mikro yirtiklar düzelir ve kas büyür ancak göğüs etinin özellikle göğüs bolgesiyle hic bir alakası yoktur göğüs etinin yemekte tercih edilmesinin tek sebebi YAG ORANININ DÜŞÜK VE PROTEIN MIKTARIBIN YÜKSEK OLMASIDIR.

3. PremiumDead

PremiumDead Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Ama lütfen tartışmayınız.. Ben hiçkimseyi küçük görmedim ve görmemde burada babamın işi dolayısıyla geldim.. ilk geldiğimde bu kadar çok sosyal hayatın olacağını düşünmüyordum.. Ama bu iyi hayatı yaşayanların birde kötü olarak yaşayanlar var . Aç çocuklara ekmek vererek yardım etmeye çalışıyorum. Ama buradakı ınsanların yarısı zengın yarısı yoksul

4. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Çok saçma muhabbet ölmüş orada insanlar açlıktan ölüyor nedir türkiyede de insanlar dışarıda yaşıyor her ülkenin Zengin,orta,düşük gelirli kısımı vardır örnek afrika tv de gördüğünüz yosul ülkeler Zengin kısımda mevcut bu kadar düşünüyorsan önce ülkendekilere yardım et git kızılaya kan ver maddi durumun yoksa kaç kere verdin desem vermemiştir ama mesaj atmaya gelince vatan kurtarırsınız geçin arkadaşlar bu muhabbetleri

Sayfayı Paylaş