Yeni Basladım Yardımlarınızı ve Goruslerınızı Eksik Etmeyin :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve farukfaruk tarafından 15 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. farukfaruk

farukfaruk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 17 yasında lise 3 ogrencısıyım.69 kılo 1.76 boyundayım. cokta sıska bırı degılım vucuduma gore kaslı ve kuvvetlıyım bu arada bu spora kız tavlamak veya hava atmak ıcın baslamıyorum sadece kendım ıcın ve hosuma gıttıgınden baslıyorum.1 ay once evde dumbellarla basladım. 2 tane ayarlı var 8 kg 8 kg oluyor en fazla. gecen haftada belediyenın ısmek kursuna yazıldım salon guzel. evde ıyıce calısıyorum on kol,arka kol,gogus,trapez,pmuz,bacak kısaca cogu kasımı 2-3 farklı hareketlerı calıstırmayı bılıyorum. netten buldugum 8 dk lık o efsane abs workout vıdeosunu her gece yatmadan yapıyorum. gunde 150 cıvarında mekık cekıyorum karın kası ıcıın yarım ve tam olarak farklı sekıllerde cekıyorum. Ama sıze sımdı engel olarak gordugum tek sorunu soylıcem. gobek bolgemde ve yanlarında az da olsa yag var elleyınce ıcerde kaslar var bunları farkedıyorum :D ama tabii en zor gelısen kas dıye bılıyorum. bu yagları erıtmem ıcın ne yapmam gerekıyor? sopayla hareketlerede baslıcam ınsallah. yaza kadar yagsız ve kaslı fıt bı vucuta kavusmak ıstıyorum. bunun kolay olmadıgını bılıyorum ama azimliyim. goruslerınızı beklıyorum. daha baska vucudum ıcın neler yapmam lazım ve nasıl? sımdıden tesekkur ederım..

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş