yeni basladım kendimi kötü hissediyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bodybuilding55 tarafından 9 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bodybuilding55

bodybuilding55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    abilerim kardeşlerim 17 yaşındayım 70 kilo 178 boydayım bodye başlayalı 2 gün oluyor ve her yarım acıyor acımayan yerim yok bir arkadaşımla beraber gidiyoruz antremana hoca 4 set diyor bazılarını yapamıyorum mesela dün ağrıdan 4 set 12 mekiği yapamadım sadece 1 set yaptım ve bıraktım, daha bir çok şeyin 4 setini bitiremiyorum yapamıyorum zorluyorum kendimi harap ediyorum ama olmuyor çok üzülüyorum çünkü iyi şeyler yapmak istiyorum sizce bu sorunu nasıl çözebilirim zamanla aşabilirmiyim morelim çok bozuk ve bana neler önerirsiniz

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenmiyorsundur, dinlenmiyorsundur. Onun dışında yeni başladığın için ağrıların olması normal zamanla acılar zevk vermeye başlayacak.

3. Furkan Taşçı

Furkan Taşçı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenmene dikkat et ve spordan 2 saat önce karbonhidrat ye pilav olabilir makarna olabilir.

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hamlık ağrısı,çok üstüne gitmemekte fayda var.birkaç gün dinlenebilirsin,ağrılar hafifleyince tekrar çalışmaya başlayabilirsin.

5. Seyn

Seyn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bunun sebebi muhtemelen hamlıktır, 1 gün git 1 gün dinlen, ilk hafta böyle yap. Ardından zaten alışırsın, her gün rahatlıkla gidersin. Başlarken 10 dakika bisiklet sür ve sonra esneme hareketleri yap, bu iyi gelecektir. Terliyken duş alma, biraz bekle terin biraz soğusun işte havluyla falan sil ve sonra ılık bir duş alabilirsin. Kendini de çok zorlama ve düzenli beslen, beslenmek için hocandan yardım alabilirsin. Rahat davran, yapamıyorum diyerek gitme. Motive ol ve kendini böyle şeyler için üzme. İyi günler. :)

Sayfayı Paylaş