Yeni başliyorum ama yağ oranim çok fazla

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pape tarafından 24 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    Merhaba, ben bugün salona yazıldım, yarın inşallah ilk çalışmamı yapacağım. Yanlız benim şöyle bir sorunum var boyum 1.73 kilom 80 kg ama yağ oranım çok fazla 26-27 civarlarında. Yani bel göbek ve göğüs kısımlarında ciddi yağlanmalar mevcut, öncesinden konuştuğum ve bu işten az çok anladığına inandığım birkaç kişi doğru beslenme ve düzgün çalışma ile hem yağ yakıp aynı zamanda kas kütlesini arttırabileceğimi söyledi. Yazıldığım salonda da salonu işleten kişi salonu tamamen ticari amaçlarla işleten bu işlerden pek te anlamayan birisi ama maddi nedenlerden dolayı oraya yazılmak durumunda kaldım (arkadaşımın vasıtası ile ciddi oranda indirim yaptı)

Amacım, bu sporu yaparken yağlarımdan da kurtulmak.

Sizlerden ricam bana buna uygun antreman programı çıkartabilirmisiniz ?(Aslında beslenme programı konusunda da yardım rica ediyorum ama onun için kendi konusuna ayrı bir konu açmıştım, antreman ve beslenme programı için yardımlarınızı rica ediyorum)

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ben uygun antrenman ve diyet listesinden anlamam ama moral bozmaya gerek yok benimde yağ oranım fazla ilk başladığımda %26 idi şimdi iki ay oldu diyet ve spor yapalı ve şu an % 23.5

3. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    türkiyenin en büyük spor sitesi olan bu sitede gerçekten bu işi bu kadar profesyonel anlamda yapan insan varken, bu kadar bilgili insan varken bir kişinin yardımcı olmaması bile gerçekten çok üzücü ve çok düşündürücü. Gerçekten şuraya bir iki yardım alalım diye bir konu açtım ama sonuç tamamen hayal kırıklığı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:26 ----------

yok benim asıl moralimi bozan yağ oranı değil, onları eminimki azimli bir çalışma ve dengeli düzenli beslenme ile üstesinden gelebilirim ama asıl benim moralimi bozan buradan kimseden destek görmeyip yardım alamamam:(

4. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşım sen burayı canlı bir şekilde online bilgi veren bir hat mı sandın.Burası evet seninde dediğin gibi profesyonel anlamda bu işle ilgilenen çok tecrübeli insanlarla dolu ama sorularına yazar yazmaz anında cevap verilmesini de bekleme yani.Neyse salona yazılmışsın hayırlısı olsun öncelikle amacın kas yapmak ise.İlk 4-5 ay kardiyo yap aralıksız ve beslenmene dikkat et,yağ oranını normal seviyeye çektikten sonra kas inşaa etme olayına girmeni tavsiye ederim.Çünkü hem kilo verip yağ oranını düşürürken aynı zamanda kas yapmak çok zordur.Kolay gelsin.İyi sporlar :)

5. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    konuyu bugün açalı 4. gün oldu, senden başka cevap veren yok. 4 gün herhalde yeterli bir süre olsa gerek.

6. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Acaba cevap yazılmama sebebi bu konunun yüzlerce kez konuşulmuş olması olabilir mi?Forumdaki antrenman bölümünde,yağ yakımı bölümünde biraz zaman geçir bence.Faydasını göreceksin.Bu sorularının cevabını bulmak için 4 gün yeterli bir süre olsa gerek.

Bu forumda hiç yoksa "kilom fazla antrenman programı lazım" diye 1000 tane konu var.

Neden cevap yazılmıyor diye sormuşsun.Cevabı bu.

Sayfayı Paylaş