Yeni başliyorum ama yağ oranim çok fazla

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pape tarafından 24 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pape

pape Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış - pazarlama
    Merhaba, ben bugün salona yazıldım, yarın inşallah ilk çalışmamı yapacağım. Yanlız benim şöyle bir sorunum var boyum 1.73 kilom 80 kg ama yağ oranım çok fazla 26-27 civarlarında. Yani bel göbek ve göğüs kısımlarında ciddi yağlanmalar mevcut, öncesinden konuştuğum ve bu işten az çok anladığına inandığım birkaç kişi doğru beslenme ve düzgün çalışma ile hem yağ yakıp aynı zamanda kas kütlesini arttırabileceğimi söyledi. Yazıldığım salonda da salonu işleten kişi salonu tamamen ticari amaçlarla işleten bu işlerden pek te anlamayan birisi ama maddi nedenlerden dolayı oraya yazılmak durumunda kaldım (arkadaşımın vasıtası ile ciddi oranda indirim yaptı)

Sizlerden ricam bana yüzeysel de olsa bir beslenme programı çıkartabilirmisiniz ?(Aslında antreman programı konusunda da yardım rica ediyorum ama onun için kendi konusuna ayrı bir konu açmam gerekiyormu? gerekmiyorsa antreman ve beslenme programı için yardımlarınızı rica ediyorum)

2. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben sana şöle diyim bende de vardı yağlanma boy 1.75 kilo 80 lerdeydi göbek vardı şimdi 67 kiloyum sadece alt göbek hafiften var beslenme ye gelince yağlı besinleri çok çok az aldım her ürünün lıgth olanını kullanmaya çalıştım ekmek kepek ve bi öğünde en fazla 3 dilim abur cuburları haftada en fazla 2 kere ondada artık can çekiyo yani insanın ödullendırme amaçlı ve en önemlisi haftada 4 gün 40 dk lık interval koşular yaptım ve sonuçta 4 ay gibi bi sürede 12-13 kilo verdim bide az ağırlık çok tekrar olcak şekilde antrem an yaptım şeker tuz azalt ve daha çok protein ağırlıklı beslen eminim iyi sonuç alacaksın....

Sayfayı Paylaş