Yeni başliyacağim ama durumum biraz farkli !!!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sopcast91 tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    ben 86 kilodan 74 kiloya düştüm ve 1.75 boyum var ilk olarak 70-68 kiloya mı düşüyüm yoksa biraz da olsa vücudu toplamak için hacim veya kas yapımınamı başlayım ve ne tür bir program sizce iyidir çok fasla zamanım yok 17 yaşındayım çok acil yardımlarınızı bekliyorum ayrıca göğüs ve göbeğimde fasla yağ var (göğüsümde jinokomasti yok)doktora gittim . bnm isteğim göbeğim ve göğüslerimin hızlı bir biçimde inmesi çünkü denizde üstümü çıkartınca berbat bir görüntüsüs var lütfen yardım edin...kafa_kafa_kafa_

2. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    kısa bir zamanın varsa önce hacim alamazsın.Sana tavsiyem karın ve cardio çalışmandır.Aralarda ağırlık programı da faydalı olur.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Cok acil bir sekilde yeni baslayanlar bolumundeki sabit konulari oku :) tum cevaplari bulacaksin.

4. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    hacim al demissinde biraz ayrıntılı açıklarmısın ve birde yüzücem 1 agustosdan 1 eylüle kdr fln hacim nasıl kazanırım ne tür egzersizler önerirsiniz ???

5. brhmcr

brhmcr Guest

tekrar yazim :)

6. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    iyi hoşta orayı baştan sona hatim ettim arkadaşım :) ama bişi yok hacimle ilgili :)))

7. free3

free3 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    kısa sürede hacim alınmaz.hacim için maksimum ağırlık çalışmaları iyi beslenme ve iyi dinlenme gerekir.yüzmeyle falan da olmaz bu iş.Yağ yakarsın sıkılaşırsın.Hacim için uzun zaman ve disiplin gerekir.Kısa sürede olsa plajda herkes mark wahlberg gibi gezerdi.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Sopcast91 hacim dedigin kas kutlesi arttirmaktir ve sen sabit konularda bunu bulamdigini iddia ediyorsun.Muzice arama:

Oku =>beslenme programi cikar=> idmani programi cikar=> gunlerini ayir dinlenme gunlerini belirle => uyumana dikkat et=> basaracagina inan

Ama once tembel olma, bu iste mucize urun, hareket vs yok okuyup ogrenmek, calismak ve azim gostermek var.

9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili sopcast91 ;

Durumun da çok özel bir şey yada farklılık yok , klasik yeni başlayansın ,

Yeni başlayanlar bölümünü oku yeterlidir ...

Saygılarımla , Danny Boy

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    peki farkı söyleyim bn 12 kilo verdim ama 3 haftada birincisi bu 2 cisi ise zaten karın ve göğüs harici hacim ve kasım fasla tamircide çalştığm için ön arka omuz sırt kaslarm çok fazla karın ve göğüs sıkntılı işte bnde sizlere bunu soruyrm

Sayfayı Paylaş