Yeni Başlayanlara Motivasyon Niteliğinde

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve desperad042 tarafından 12 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desperad042

desperad042 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    2.5 yıllık gelişim ve değişim. Başlangıç noktasından start almak çok kolaydır. Mevzu o görünmeyen bitiş çizgisine doğru koşmaktır. Tatmin olmayın. Tatmin olduğunuz yerde biterseniz.

2. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Valla kardeşim benimde motivasyonum çok düşük ya evde yapıyorum bu sporu boy 183 yaş 17 kilo 69 du.Şimdi 71 kiloyum neredeyse iki ay oldu ama göbek oldu ama kaslandımda yani bunu hissediyorum ama göğüs tipim ayrık ve meme uçlarım çıkık oldugu için bi tişört giyince çirkin duruyor birde omuz hareketlerinin boyumun uzamasına engel olacagını düşünüyorum bunlarda motivasyonumu düşürüyor bırakıp bırakmamak arasında gidip geliyorum hep ne yapacağım bilmiyorum bir abim aydınlatsa rahatlatsa beni çok iyi olur

3. desperad042

desperad042 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Yaptığımız spor çok sabır gerektiren bi spor. Gelişim çağında boyun kısalmaz. Aksine 21 yaşına kadar gelişim devam eder. Her ne yapmaya devam ediyorsan durmamanı tavsiye ederim. Unutma asıl egzersiz ağırlığı kaldıramadığın ve bırakmayı düşündüğün yerde başlar. İkiside birbirine benzer. Ağırlık kalkmamaya başlıyorsa büyümeyi tetikliyorsundur. Kaslarının yeter dediği yerde sen yetmez diyebiliyorsan zaman büyümeye başlıyorsundur. Bırakmayı düşündüğün her anda böyledir. Sen kafanda bitirdiğin an egzerzisin başlıyor. Ordada kendini dinleme. Kaslarının sesini dinle. 3 ay sonra sana aynada göstereceği müthiş görüntünün hayalini kafanda canlandır. Durma. Her pes ediş yeni bi başlangıcı beraberinde getirir. Başlangıçlarını şaşmassan kaybetmezsin. :)

Tiberius bunu beğendi.
  4. Tiberius

Tiberius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    desperad042 motivasyonun için teşekkük ederim hocam çok sağol :)

5. desperad042

desperad042 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Rica ederim kardeşim. Bazen gereklidir. Birebir motivasyon çok etkilidir

Tiberius bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş