Yeni Başlayanlar Okuyun Dikkat Edin!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FATEMA tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    V.G de 2. ayımdayım,başıma ilk ay gelenleri anlatayım yeni başlayanlar dikkatli olsun.Ben salona gitmedim ramazan geliyor diye barfiks dambıl şınav vs çalışıyordum,fakat bilinçsizce ve çok ağır çalışıyordum alnımdan terler damlıyordu ve kollarıma kramp girmeden hemen önce bırakıyordum bi kere koluma komple kıramp girdi,sanki professional sporcular gibi you tube görmüşsünüzdür.Sonra her kas gurubunu 2 günde 1 çalıştırıyordum(normalde haftada 1 çalıştırılır).Yemeklere de aşırı yüklendim biranda,doyuyordum ama gelişmek için SUYLA öğünün üstüne bi öğün daha yiyordum midem bulanıncaya almayıncaya kadar çiğneyip suyla yutuyordum.1 ayın sonunda antreman sonrasında yediklerimi kusdum sonra tekrar tekrar ve tekrar 1.5 gün aç susuz ve halsiz,sonraki gün acile gittim serum filan verdiler.Sonra kontrol için dahiliyeye gittim kan aldılar tetkikler yapıldı rontgenler çekildi kalbim kontrol edildi dr. ne yiyorsun vucuduna çok fazla yüklenmişsin artık miden kabul etmiyor geleni dışarı atıyor,kan değerlerin çok artmış hemoglabin seviyen üst sınıra yaklaşmış 3 ayda bi kan ver dedi ve aşırı beslenme tetkiklerde gözüktü ve bu kadar çok yeme aşırı zorlama kendini dedi birkaç hap yazdı onları kullanıyorum.Yeni başlayanlar benim gibi aptallık yapmayın okuyun bunları dr luk olmayın hepinize kolay gelsin..BİLİNÇLİ ÇALIŞIN BİRANDA YÜKLENMEYİN KENDİNİZE!

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Geçmis olsun.Evde calismana ragmen boyle olduysan salonda aletlerde daha kotu olurdun.

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun öncelikle bu yaşanan olayda yeni başlayanlara bir uyarı olsun çoğu yeni başlayanlar araştırmayı sevmiyor ve hazıra konmayı istiyor hatta yardımcı olmaya çalışsan bile bazıları tersliyor ve dinlemiyor yinede kendi bildiğini yapıyor sonuç tabiki hüsran oluyor aşırı yemek yada aşırı çalışmak demek kaslı bir vücuda sahip olacaksınız demek değildir.

Son düzenleme: 6 Temmuz 2013
  4. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    gecmiş olsun.

5. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Teşekkür ederim özellikle barfiksde kendimi aşırı zorluyordum ortamdam çatlayacak kadar,kaslarım yeter diyordu ama ben kramp olayına kadar devam ediyordum Allahtan normale döndüm.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:19 ----------

Kesinlikle katılıyorum aşırı çalışmak aşırı beslenme hiçbirşey değiştirmediği gibi başına daha büyük problemler açabiliyor.Herşeyi yeteri kadar ve sabırla yapmak gerekir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:21 ----------

Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş