Yeni başlayanlar için supplement önerileri ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ranoncy tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ranoncy

Ranoncy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba beyler 2 arkadaş fitness e başladık. 1.5 ay oluyor. L-Carnitine aldık Hardline marka. Cumartesi Pazar kardiyo yapıyoruz.Diğer 5 günün 4 ü nü ağırlık çalışıyoruz. Ben 7 kilo verdim 95.5 tan 89 a düştüm. Boy 179. Akşamları tavuk göğsü yiyorum sabahları 3 yumurta beyazı 1 sarısını. Şimdi biz kaslar için amino asit alıcaz ama protein tozu alın diyen de var sizce hangisini almamız lazım. Amaç sıkılaşmak ve vucudu geliştirmek. Salonda her gün bench press ve incline press yapıyorum göğüs için :) önerilerinizi bekliyorum ne yapalım ?

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Yeni başlayanlar için protein tozu öneriliyor.tabi ilk 3 ay sadece yediklerimiz bile yeterli oluyormus.Ama yediklerinizden ywteeli proteini almadiginizi dusunuyorsaniz,L-carnitin ve protein tozu sizin icin simdilik yeterli olacaktir.diger supplementlere ileriki zamanlarda gecersiniz.

Benim sorumsa şu,hardline l-carnitinden memnunmusunuz? :)
    GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Ranoncy

Ranoncy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    500 mg oldugu icin 2 tane atiyorum. 50-60 dk kardiyolarim da acaip bir sekilde terliyorum. Sadece balik gibi kokuyor kutunun ici baska biseyi yok :)

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    1,5 ay dir bu sporu yapan birisi icin ek besin kulanimi gereksizdir,kullanirsan zarari olmaz fakat faydasida olmucaktir,ilk aylarda iyi bir beslenme plani hazirlayarak proteintozlarina olan beklentilerinizden cok daha fazlasini elde edebilirsiniz.ilkönce bu ek besinlerin ne amacla alinip kullanildigini ögrenmeniz daha faydali olucaktir.
    Salonda hergün benc press ve inciline benc press yapmak sizi daha kasli yapmaz,kaslara dinlenmesi icin,gelisebilmesi icin zaman tanimaniz gerekir,forumda biraz daha fazla arastirma yapmanizi tavsiye ediyorum.

5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Balık gibimi :D bende zero shot 3000mg kullaniyorum.tadi kokusu cok guzel.2porsyon seklinde aliyorum.hardline'a gore biraz pahalı.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş