Yeni Başlayanlar İçin Animal Pump Kullanımı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OnuncuTorun tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OnuncuTorun

OnuncuTorun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar,
    Nisan ayında body'e başlayacağım, geçen haftada evime yakın bir salonda muay thai'ye başladım. Bu ikisi benim içim ciddi anlamda yorucu olacak, bu nedenle performansımı arttıracak bir vitamin takviyesi almak istiyorum. Sizce animal pmup kullansam uygun mudur? Ciddi anlamda yararı olur mu? En önemlisi herhangi bir zararı dokunur mu? Performans arttırıcı şeylerin kalp krizi riski yaptığını duymuştum bu şekilde bir şey söz konusu mu veya vücuda başka bir zararı olur mu?

Dipnot: 16 yaşındayım.

2. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    bana biraz saçma geldi aslında 16 yaşında hiç birşeyden yorulmamak lazım benim düşüncem bu yönde supplement bölümüne girip araştır bence yada konuyu oraya açabilirisn...

3. OnuncuTorun

OnuncuTorun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sadece ikisi olsa yorucu olmaz haklısınız fakat okul ve dershaneyide aynı anda idare etmek zorundayım yani neredeyse tüm saatlerim dolu. O kısma konu açamıyorum nedense bu nedenle buraya açtım.

4. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    üzerinde 18 yaşından küçüklerin kalp rahatsızlığı riski olanların kullanmaması gereken ve ciddi derecede spor yapanların kullandığı çok ciddi yan etkileri olan animal pump ı 16 yaşında kullanma isteğin çok gereksiz. ye pekmezini tavuğunu etini balığını ekmeğini balını hormonların ve metabolizman zaten hatsafada hiçbir gereği yok yazık vücuduna. 3 senedir boks yapıyorum aynı zamanda vücut geliştiriyorum hiç böyle bir şey kullanmaya gerek duymadım. destek illaki alıcam diyorsan l-carnitine i bildiğine eminim onu kullan en zararsız takviyedir

Sayfayı Paylaş